جذب مهندس برای رتبه‌بندی | استخدام فوری | اجاره مدرک مهندسی عمران، مکانیک و رشته‌های دیگر مهندسی

جذب مهندس برای رتبه‌بندی | استخدام فوری | اجاره مدرک مهندسی عمران، مکانیک و رشته‌های دیگر مهندسی

استخدام مهندس برای افزایش رتبه شرکت

شرکت‌های پیمانکاری و مشاوره مهندسی در ایران رتبه‌بندی می‌شوند. سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور با بررسی عوامل متعددی مثل سطح تحصیلات اعضا و سابقه کاری آنها عددی بین ۱ تا ۵ را به متقاضیان اختصاص می‌دهد. رتبه پایه پنج به معنی داشتن بالاترین سطح کیفیت خدمات است. این مجموعه‌ها می‌توانند به آسانی در پروژه‌های بزرگ مشارکت کنند و قراردادهایی بسیار پرسود ببندند. بنابراین اخذ رتبه برای افرادی که قصد همکاری با نهادهای دولتی و خصوصی و نیز شرکت در مزایده‌ها و مناقصه‌ها را دارند بسیار پر اهمیت است. استخدام مهندس برای افزایش رتبه شرکت مهم‌ترین و تاثیرگذارترین عامل است. رشته تحصیلی، مقطع دانشگاهی، اعتبار مرکز آموزشی و نیز سابقه کاری مهندسین همکار عاملی تعیین‌کننده در این درجه‌بندی است. همین موضوع موجب شده است تا تامین مهندسان باتجربه و همکاری حرفه‌ای با آنها بسیار رونق داشته باشد. قیمت مدرک مهندسی جهت رتبه‌بندی و ارتقای رتبه شرکت‌ها نیز بر همین اساس معین می‌شود.

 

اگر شما یک مهندس بازنشسته هستید و یا تمایل دارید تا با مدرک خود درآمد کسب کنید، می‌توانید با شماره‌ی زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۹۵۸۸۵۸۱۱

 

 نوشته مرتبط: رتبه‌بندی انواع شرکت‌ها

 

مشخصات مدرک تحصیلی مهندسی برای افزایش رتبه شرکت

رشته‌های دانشگاهی مرتبط با ارتقای رتبه‌بندی شرکت‌ها به شرح زیر هستند:

+ بیشتر رشته‌های مهندسی مانند عمران (راه و ساختمان و نقشه‌کشی)، برق (الکترونیک)، معماری، شهرسازی، زمین‌شناسی و …

+ رشته‌های علوم انسانی مانند حسابداری، مدیریت، اقتصاد، ارتباطات، آمار و …

+ برخی شاخه‌های علوم پایه (محض و کاربردی) مانند شیمی، فیزیک، ریاضی و …

نکته بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد، اعتبار مرکز آموزشی و گرید آن است. مقطع تحصیلی در دانشگاه‌های معتبر کشور شامل کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می‌شود. رتبه‌بندی شرکت‌ها نیز به همین ترتیب بر اساس مشخصات مدرک تحصیلی افراد (مثلاً کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه آزاد) انجام می‌گیرد. بنابراین حداقل مدرک تحصیلی جهت استخدام مهندس برای افزایش رتبه شرکت کاردانی است. اما تمایل مجموعه‌ها بیشتر به تامین نیروهایی با سطح کارشناسی است. گفتنی است که شرط اخذ شرکت رتبه پنج داشتن دست‌کم لیسانس در رشته‌های مرتبط برای دست‌کم دو سوم اعضا است.

 

سوابق کاری مهندسین برای افزایش رتبه‌بندی شرکت‌ها

تامین نیروی باسابقه برای ارتقای رتبه شرکت بسیار اهمیت دارد. اصطلاح مهندس امتیازآور یا مهندس رتبه‌دار به همین دلیل متداول شده است. حداقل سابقه کاری مهندسین برای کسب رتبه پنج باید سه سال باشد و افرادی با هفت سال سابقه کاری می‌توانند به تنهایی با همراهی یک کارآموز برای این منظور اقدام کنند. برای مهندسین بازنشسته کافی است حداقل شش سال و سه ماه از تاریخ بازنشستگی آنها گذشته باشد. همچنین نیازی به سابقه بیمه نیست. هر قدر این مدت کمتر باشد، می‌توان آن را با سابقه بیمه تامین اجتماعی در شرکت‌های معتبر پیمانکاری و مهندسین مشاور در سال‌های پایانی خدمت جایگزین کرد. گفتنی است که استخدام مهندس برای افزایش رتبه شرکت در طول زمان و با آماده کردن شرایط و مدارک مورد نیاز صورت می‌پذیرد. سوابق کاری مهندسان در صورت دارا بودن دست‌کم مدرک تحصیلی کاردانی مرتبط باید در رزومه آنها به طور شفاف درج شده باشد تا بتوان سنوات جبرانی آنها را به طور دقیق مشخص کرد.

 

مدارک مورد نیاز برای استخدام مهندس برای افزایش رتبه شرکت

شرکت‌ها برای ارتقای رتبه به همکاری با مهندسین متخصص و واجد شرایط زیر نیاز دارند:

 • کپی برابر اصل مدرک تحصیلی (حداقل کاردانی در رشته‌های مرتبط)
 • کپی برابر اصل مدرک بازنشستگی (با استناد به بیمه)
 • کپی برابر اصل پشت و روی کارت ملی
 • کپی برابر اصل کارت پایان خدمت یا معافیت سربازی برای متولدین سال ۱۳۳۷ و بعد از آن
 • کپی برابر اصل صفحه اول شناسنامه + صفحه توضیحات در صورت داشتن توضیحات
 • یک قطعه عکس پرسنلی

برای استعلام این موضوع که آیا مدرک شما جهت رتبه‌بندی شرکتی ثبت شده است یا خیر، می‌توانید با ما تماس بگیرید. این کار از طریق وارد کردن کد ملی، تاریخ تولد و شماره شناسنامه افراد در سامانه ساجات (سازمان برنامه و بودجه کشور) انجام می‌گیرد.

 

قیمت مدرک مهندسی برای ارتقای رتبه‌بندی

بسیاری از اشخاص به منظور صرفه‌جویی در زمان و با توجه به موقعیت شغلی خود تصمیم به خرید مدرک مهندسی رتبه‌دار برای شرکت خود می‌گیرند. استخدام مهندس برای افزایش رتبه شرکت راهی برای رسیدن به درآمد بیشتر و فعالیت گسترده‌تر است. قیمت‌ها نیز بسته به نوع مدرک (رشته دانشگاهی و مقطع آن)، میزان سابقه کاری و توافق صورت‌گرفته بین ۶ تا ۱۲ میلیون تومان برای قراردادی دوساله متغیر است. به عنوان نمونه، قیمت مدرک مهندسی عمران در سال ۱۳۹۹ در مقطع کارشناسی در دانشگاهی سراسری در شهرستان با چهار سال سابقه حدود هشت میلیون تومان (۸۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال) است. همچنین معمولاً شرکت‌ها در فرایند اخذ رتبه، به منظور کاهش مسئولیت مهندسان همکار خود، سهامی را به نام آنها نمی‌کنند. با این حال، چنانچه از نظر قانونی استخدام مهندسین برای ارتقای رتبه‌بندی شرکت (استخدام بدون سهام) امکان‌پذیر نباشد، حداقل یک سهم را به آنها واگذار می‌کنند.

 

اگر شما یک مهندس بازنشسته هستید و یا تمایل دارید تا با مدرک خود درآمد کسب کنید، می‌توانید با شماره‌ی زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۹۵۸۸۵۸۱۱

 


پرسش‌های متداول پیرامون استخدام مدرک تحصیلی مهندسی برای رتبه‌بندی شرکت‌ها

استخدام مهندس برای افزایش رتبه شرکت در چه رشته‌هایی انجام می‌شود؟

بیشتر رشته‌های تحصیلی مهندسی (عمران، معماری، شهرسازی و …)؛ رشته‌های علوم انسانی (حسابداری، مدیریت، آمار و …)؛ برخی شاخه‌های علوم پایه (ریاضی محض، فیزیک کاربردی، شیمی و …)

اهمیت تامین مهندس برای رتبه‌بندی شرکت‌های پیمانکاری چیست؟

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور شرکت‌های پیمانکاری و مشاوره مهندسی در ایران رتبه‌بندی می‌کند. عواملی مثل سطح تحصیلات اعضا و سابقه کاری آنها در تعیین این رتبه بسیار تاثیرگذار است. رتبه پایه ۵ به معنی داشتن بالاترین سطح کیفیت خدمات است.

دلیل استخدام مهندس برای افزایش رتبه شرکت چیست؟

اخذ رتبه برای مجموعه‌هایی که قصد همکاری با نهادهای دولتی و خصوصی و نیز شرکت در مزایده‌ها و مناقصه‌ها را دارند بسیار اهمیت دارد. استخدام مهندس برای افزایش رتبه شرکت مهم‌ترین و تاثیرگذارترین عامل در این رتبه‌بندی است.

سوابق کاری مهندسین برای ارتقای رتبه‌بندی شرکت‌ها چه میزان باید باشد؟

حداقل سابقه کاری مهندسین برای کسب رتبه پنج باید سه سال باشد و افرادی با هفت سال سابقه کاری می‌توانند به تنهایی با همراهی یک کارآموز برای این منظور اقدام کنند.

سابقه مهندسین بازنشسته برای افزایش رتبه شرکت باید چقدر باشد؟

برای مهندسین بازنشسته کافی است حداقل شش سال و سه ماه از تاریخ بازنشستگی آنها گذشته باشد. همچنین هر قدر این مدت کمتر باشد، می‌توان آن را با سابقه بیمه تامین اجتماعی در شرکت‌های معتبر پیمانکاری و مهندسین مشاور در سال‌های پایانی خدمت جایگزین کرد.

رزومه مهندسان برای استخدام در شرکت به منظور اخذ رتبه باید دربردارنده چه مواردی باشد؟

تامین نیروی باسابقه برای ارتقای رتبه شرکت بسیار اهمیت دارد. اصطلاح مهندس امتیازآور یا مهندس رتبه‌دار به همین دلیل متداول شده است. رزومه اشخاص باید دربردارنده سوابق تحصیلی و حرفه‌ای آنها باشد.

رزومه مهندسان بازنشسته برای همکاری با شرکت در کسب رتبه باید شامل چه مواردی باشد؟

سوابق کاری مهندسان بازنشسته در صورت دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی کاردانی مرتبط باید در رزومه آنها به طور شفاف درج شده باشد تا بتوان در صورت لزوم، سنوات جبرانی آنها را به طور دقیق مشخص کرد.

مدارک مورد نیاز برای استخدام مهندس برای افزایش رتبه شرکت چیست؟

کپی برابر اصل مدرک تحصیلی، کپی برابر اصل مدرک بازنشستگی، کپی برابر اصل پشت و روی کارت ملی، کپی برابر اصل کارت پایان خدمت یا معافیت سربازی برای متولدین سال ۱۳۳۷ و بعد از آن، کپی برابر اصل صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات در صورت داشتن توضیحات، یک قطعه عکس

شرایط همکاری شرکت‌ها با مهندسین واجد شرایط برای ارتقای رتبه شرکت چیست؟

بسیاری از شرکت‌ها به منظور صرفه‌جویی در زمان و با توجه به موقعیت شغلی خود تصمیم به خرید مدرک مهندسین رتبه‌دار می‌گیرند. شرایط لازم برای این همکاری داشتن مدرک دانشگاهی معتبر و رزومه کاری پُربار است.

آیا امکان واگذاری سهام به مهندس همکار وجود دارد؟

بله. شرکت‌ها می‌توانند هنگام استخدام مهندس برای افزایش رتبه بخشی از سهام خود را به نام آنها کنند. با وجود این، برای کاهش مسئولیت همکاران معمولاً این کار را نمی‌کنند.

واگذاری سهام به مهندسین رتبه‌دار چه شرایطی دارد؟

شرکت‌ها در فرایند اخذ رتبه، به منظور کاهش مسئولیت همکاران خود، سهامی را به نام آنها نمی‌کنند. با این حال، چنانچه از نظر قانونی استخدام مهندسین برای ارتقای رتبه‌بندی شرکت (استخدام بدون سهام) امکان‌پذیر نباشد، حداقل یک سهم را به آنها واگذار می‌کنند.

آیا مدرک من در شرکتی جهت رتبه‌بندی ثبت شده است؟

برای استعلام این موضوع که آیا مدرک شما جهت رتبه‌بندی شرکتی ثبت شده است یا خیر، می‌توانید با ما تماس بگیرید. این کار از طریق وارد کردن کد ملی، تاریخ تولد و شماره شناسنامه افراد در سامانه ساجات (سازمان برنامه و بودجه کشور) انجام می‌گیرد.

قیمت مدرک مهندسی برای ارتقای رتبه شرکت چقدر است؟

قیمت مدرک تحصیلی برای افزایش رتبه شرکت بسته به مقطع و رشته آن و نیز سابقه کاری و توافق میان طرفین بین ۶ تا ۱۲ میلیون تومان برای قراردادی دوساله متغیر است. استخدام مهندس برای افزایش رتبه شرکت طبق قانون الزامی است.

قیمت مدرک مهندسی عمران جهت رتبه‌بندی چقدر است؟

قیمت مدرک مهندسی عمران در سال ۱۳۹۹ در مقطع کارشناسی در دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم ایران جهت رتبه‌بندی شرکت‌ها حدود هشت میلیون تومان (۸۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال) است. این مبلغ بنا به توافق دو طرف و سوابق کاری شخص برای قراردادی دوساله تعیین می‌شود.

خرید مدرک دانشگاهی برای بالا بردن رتبه در چه شرایطی انجام می‌شود؟

بسیاری از اشخاص به منظور صرفه‌جویی در زمان و با توجه به موقعیت شغلی خود تصمیم به خرید مدرک مهندسی رتبه‌دار برای شرکت خود می‌گیرند. استخدام مهندس برای بالا بردن رتبه شرکت راهی برای رسیدن به درآمد بیشتر و فعالیت گسترده‌تر است.

قیمت لیسانس و فوق لیسانس معماری و مکانیک برای تامین نیروی انسانی شرکت‌ها چقدر است؟

قیمت مدارک مختلف برای افزایش رتبه شرکت بسته به سطح آن و نیز سوابق حرفه‌ای و موافقت ذی‌نفعان حدود ۶ الی ۱۲ میلیون تومان برای قراردادی دوساله معین می‌شود.

4 دیدگاه برای “جذب مهندس برای رتبه‌بندی | استخدام فوری | اجاره مدرک مهندسی عمران، مکانیک و رشته‌های دیگر مهندسی

 1. محسن گفته:

  ایا شرکتی که از مدرک من برای اخذ رتبه استفاده کرده موظف به رد کردن بیمه من میباشد؟ اگر رد نکند چه عواقبی دارد؟

 2. علی داودزاده گفته:

  سلام خسته نباشید ما شرکت ابنیه بامسولیت محدود دارم سه نفر اعضادارد نفراول لیسانس کامپیوتر نفردوم لیسانس جغرافیا ونفرت سوم لیسانس معماری برای گرفتن گرید پنج شرایط چگونه میباشد لطفا راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.