ثبت شرکت مرحله اول :

در ابتدا از منوی بالای صفحه بخش سفارش جدید بر روی گزینه اول که ثبت شرکت است کلیک کنید. در مرحله اول انتخاب می کنید که شرکتی که می خواهید آن را ثبت کنید چه نوعی است؟ سهامی خاص یا مسولیت محدود. در نهایت با توجه به وضعیت خود اگر هنوز در سامانه ثبت نام نکرده اید بر روی دکمه عضویت اگر ثبت نام کرده اید بر روی دکمه ورود و اگر می خواهید همچنان به عنوان میهمان روند کار را جلو ببرید بر روی دکمه ادامه به عنوان میهمان کلیک کنید .


ثبت شرکت مرحله دوم :

دراین مرحله تمامی مشخصات شرکت ثبتی خود را طبق عنوان های مربوطه در باکس مربوطه واردکنید. همچنین توجه داشته باشید مقابل برخی باکس ها فایل راهنمای مربوطه و پیشنهادهای برای پرکردن این باکس هاوجود دارد. بعد ازاتمام مراحل روی گزینه بعدی کلیک کرده تا وارد مرحله بعد شوید .

ثبت شرکت مرحله سوم :

در این مرحله مشخصات اعضای شرکت را با توجه به عنوان هر فیلد در باکس مناسب خود وارد کنید فقط توجه داشته باشید فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند .تعداد اعضا در شرکت های مسولیت محدود حداقل 2 نفر و در سهامی خاص حداقل 5 نفراست. میتوانید تعداد اعضا را با کلیک بر روی دکمه + افزایش دهید. در نهایت پس از اطمینان از صحت اطلاعات در این مرحله میتوانید با کلیک بر روی دکمه بعدی به مرحله بعد وارد شوید .

ثبت شرکت مرحله چهارم:

در این مرحله توصیه میشود ویرایشی توسط شما انجام نشود اما اگر متخصص ثبتی و حقوقی دارید ویرایش را انجام دهید. لازم به ذکر است فیلدهای تاریخ مجمع عمومی موسسین، ساعت مجمع عمومی موسسین، تاریخ جلسه هیئت مدیره، ساعت جلسه هیئت مدیره بصورت خودکار وارد شده و نیازی به وارد کردن این اطلاعات توسط شما نیست. باقی فیلد ها هم با توجه به عنوان آن ها در باکس مربوطه وارد کنید. درنهایت پس از اطمینان از اطلاعات فوق بر روی دکمه ثبت اطلاعات کلیک کرده تا اطلاعات شما ثبت شود .