MainRules

توافق نامه کاربری - به تاریخ 1398/01/01

پیش از اینکه عضوسامانه آسان ثبت شوید یا از خدمات و ابزار سامانه استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‌نامه کاربری، شما پذیرفته ‌اید هر زمان که از سایت‌های زیر مجموعه و خدمات سامانه ثبت آنلاین آسان ثبت ، یا از ابزارهایی که در دسترس کاربران قرار داده شده تا با آن از خدمات ارئه شده بهره‌ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‌نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‌الاجر است.
فعاليت‌هاي سامانه ثبت آنلاین آسان ثبت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
مسئولیت صحت و کیفیت اطلاعات ورودی داخل سامانه آسان ثبت به عهده کاربر بوده و سامانه هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
اطلاعات شخصی کاربران در سامانه آسان ثبت کاملاً محرمانه است. سامانه آسان ثبت تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران انجام میدهد. بنابراین جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سامانه آسان ثبت اطلاع دهد. کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌ نام و رزرو به صورت صحیح در سامانه آسان ثبت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل صرفا بر عهده‌ی کاربر مربوطه خواهد بود.
کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی یا نوع تصمیمات مجامع یا نوع شرکت ثبتی را در اسرع وقت در سامانه آسان ثبت اصلاح نماید. در غیر این‌ صورت سامانه آسان ثبت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
در ضمن هر گونه تغییر در تصمیمات مجامع ،اطلاعات افراد شرکت،تغییر سمتها،تغییر در نوع شرکت مورد تقاضای ثبت بعد از تایید نهایی اطلاعات مشمول هزینه وتعرفه دوباره بوده و کاربر حق هیچگونه اعتراض را در این باره نخواهد داشت. سامانه آسان ثبت در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا عدم رعایت مواعد قانونی مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت و وجه پرداختی در این شرایط مسترد نمیگردد..
عضویت در سامانه آسان ثبت به منزله عضویت در خبرنامه آسان ثبت بوده و سامانه می تواند از ایمیل ثبت نام کنندگان برای ارسال خبرنامه های خود استفاده کند.
سامانه آسان ثبت صرفا بر اساس اطلاعات وارد شده ودر خواست کاربر اقدام به تولید صورتجلسات درخواستی بر اساس قوانین موضوعه مینماید و هیچگونه مسولیتی در قبال ذیحق نبودن یا عدم صحت اطلاعات ورودی توسط کاربر ندارد . هرگونه سوء استفاده از سامانه آسان ثبت ، سایت اینترنتی ، مکاتبه از طرف سامانه آسان ثبت و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
سامانه آسان ثبت اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
سامانه آسان ثبت این حق را برای خود محفوظ می دارد که که در هر زمان بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی همکاری خود را بدون ارائه دلیل با کاربر ختم کند. حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورند، حقوق مالکیت معنوی را رعایت نکنند، ، مرتکب موارد جعل اسناد و مدارک شوند، موارد مغایر با قوانین کشور را انجام دهند و یا موارد مشابه دیگری را مرتکب شوند بدون اخطار بسته خواهد شد. درصورت ختم همکاری به علت نقض قوانین سایت، حساب کاربری شما بسته شده و هیچ پرداخت و اعتباری را دریافت نخواهید کرد. درصورت وجود بدهی، علاوه بر اینکه می‌بایست بدهی خود را با سامانه ث آسان ثبت تسویه کنید، می‌بایست هزینه زیان وارد شده و هزینه‌ های حقوقی وارده را نیز پرداخت کنید و شما موافقت می کنید که سامانه آسان ثبت مجاز است هزینه ایجاد شده را از حساب کاربری شما برداشت کند. کاربرانی که حساب کاربری آنها به علت دیگری غیر از نقض قوانین سایت و یا موارد فوق الذکر بسته شده باشد، می‌توانند تمام اعتبار و پرداخت‌های خود را دریافت کنند. درصورت فسخ حساب کاربری، شما هیچ ادعایی علیه سامانه آسان ثبت در رابطه با تعلیق یا فسخ عضویت نخواهید داشت.
در مورد سفارش های روزنامه کثیرالانتشار مبلغ 25 هزار تومان به ازای هر روزنامه و مبلغ 25 هزار تومان به ازای هر سفارش به عنوان کارمزد موسسه آسان ثبت به مبلغ اعلامی شرکت ملی پست ایران اضافه می گردد و کاربران ضمن قبول این مبلغ ، نسبت به پرداخت آنلاین آن اقدام می نمایند.
-در ارتباط با سامانه استعلام بدهی مالیاتی ، حداقل زمان مورد نیاز برای انجام امور 30 روز کاری و هزینه دریافتی با توجه به ارزش ایجاد شده و هزینه ها مبلغ 380.000 تومان تعیین گردیده است
به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید مدیران سامانه، اکانت‌های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‌ها، خدمات و ابزارهای سامانه آسان ثبت را نزد خود محفوظ نگه می‌داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.
برخی ازخدمات سامانه آسان ثبت رایگان و برخی با پرداخت هزینه برای دوره زمانی مشخص و برخی به صورت یک بار پرداخت می باشد، کاربران جهت بهره مندی از هر قسمت از خدمات ملزم به پرداخت هزینه تعیین شده برای آن خدمت می باشند.
در صورتی که نادرست بودن اطلاعات مندرج درسامانه توسط کاربر برایمان محرز شود، حساب کاربری وی معلق شده و موضوع جهت بررسی به شورای مربوط درسامانه ارجاع داده خواهد شد.
در صورتی که کاربری نسبت به کاربر دیگر هر نوع شکایت و ادعایی دارد، میتواند از طریق فرم تماس با ما مراتب را به اطلاع مدیران سامانه برساند تا نسبت به موضوع رسیدگی شود. بدیهی است سامانه آسان ثبت نسبت به موارد تخلف کاربران که از آن بی اطلاع باشد مسئولیتی ندارد.
دامنه asansabt.com نام "آسان ثبت"، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، محصولات و خدمات درج شده در سایت، متعلق به آسان ثبت بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‏ ها، فرم‏ها، درخواست‏ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها در مالکیت انحصاری سامانه آسان ثبت بوده و بدون کسب اجازه کتبی کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. مالکیت و منافع کلیه حقوق سامانه آسان ثبت و مندرجات آن منحصرا متعلق به آسان ثبت خواهد بود.