مزایای آسان ثبت

دانستنی های خاص ثبتی


دانستنی های خاص ثبتی

با توجه به عدم تسلط عموم مردم نسبت به قوانین و اطلاعات ثبت شرکت ، لازم است موسسات ثبتی در ارائه آگاهی به مشتریان، شفافیت داشته باشند. شفافیت اطلاعات علاوه بر آگاهی بخشیدن به مشتریان و افزایش آگاهی جامعه، منافع زیادی برای خود موسسات نیز به همراه خواهد داشت و به جلب اعتماد بیشتر مشتری و ایجاد روابط پایدار دوستانه میان مشتری و موسسه کمک بسیار خواهد نمود.

از طرف دیگر ارائه اطلاعات و مستندات مورد نیاز خدمات ثبت شرکت ، در سامانه های ثبتی رسمی و همچنین در وب سایتهای اطلاع رسانی موسسات حقوقی به صورت پراکنده ، ناقص و گاهی اوقات به صورت به روز نشده مطرح گردیده است.

آسان ثبت برای حل این مساله با ارائه مشاوره کامل به کاربران خود ، به عنوان وکیل و مشاور آنلاین علاوه بر راهنمایی های ابتدایی ، در تمامی مراحل و تا پایان کار تمامی اطلاعات ، فرم ها ، نامه ها ، مستندات و حتی هشدارهای لازم را ارائه نموده و برای اولین بار تمامی دانستنی های به روز شده مورد نیاز کاربران را که شاید قبلا در انحصار متخصصین ثبتی و حقوقی بود ، به صورت یکپارچه و با بیان ساده و به دور از اصطلاحات پیچیده حقوقی در کنار هم قرار داده است. 

مستندات حقوقی ارائه شده در این سامانه مطابق با به روز ترین قوانین کشور توسط وکلای خبره تهیه شده و مشاوره های علمی آن مطابق با استانداردهای مربوطه بوده به طوری که اطمینان خاطر کاربران را از صحت دانستنی های سامانه فراهم نماید.

علاوه بر این، وبلاگ موسسه شامل تمامی اطلاعات ثبتی و حقوقی مورد نیاز کاربران، به نشانی http://sabtblog.com قابل استفاده می باشد.