مزایای آسان ثبت

آنلاین و بدون مراجعه


آنلاین و بدون مراجعه

خدمات ثبت شرکت آسان ثبت برای اولین بار در ایران به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری انجام می شود،  تا کنون سامانه های ثبت آنلاین شرکت صرفا اطلاعات اولیه شرکت و شماره تماس را از کاربران گرفته و بقیه مراحل از طریق تماس تلفنی و جلسه حضوری با مدیر قرارداد موسسه ثبتی مربوطه انجام می پذیرفت ولی آسان ثبت  اولین و در حال حاضر تنها سامانه ارائه خدمات ثبت شرکت به صورت کاملا آنلاین میباشد به نحوی که متقاضی تنها با وارد شدن در سامانه بدون نیاز به کمترین اطلاعات حقوقی یا تخصصی می تواند تمامی مراحل را به صورت غیر حضوری انجام دهد.

دیگر برای انجام امور ثبت و تغییرات شرکت تان لازم نیست ترافیک و آلودگی های محیطی و مشکل جای پارک را تحمل کنید، بلکه تنها با اتصال به اینترنت در هر زمان و از هر مکان می توانید تمامی مراحل ثبت نام و پیگیری امور مربوط به ثبت شرکت را بدون مراجعه حضوری به انجام رسانید.

اگر هر سوالی در خصوص اطلاعات ثبتی و یا نحوه کار با آسان ثبت داشتید می توانید از طریق چت آنلاین و یا تماس تلفنی با کارشناسان ما مشاوره فرمایید.

همچنین در صورتی که فرصت یا آمادگی کار با آسان ثبت را ندارید ، کارشناسان ما از طریق تلگرام مدارک و اطلاعات شما را دریافت و در سامانه وارد نموده و خدمات مورد نظرتان را به شما ارائه خواهند داد.