ثبت شرکت تولیدی مبل

ثبت شرکت تولیدی مبل تولید مبلمان چوبی فلزی

 

 • ثبت شرکت تولید مبل چه مراحلی دارد؟
 • برای ثبت شرکت مبلمان به چه مدارکی نیاز است؟
 • هزینه ثبت شرکت تولید مبلمان چقدر است؟

در ادامه به این سوالات به طور جامع پاسخ خواهیم گفت.

 

ثبت شرکت تولیدی مبل

بازار ایران در سال‌های اخیر همیشه دستخوش اتفاقات زیادی بوده است که اغلب آنها در راستای کاهش توان خرید مردم بوده است. ولی یکی از با ثبات‌ترین بازارها، بازارهای مرتبط با لوازم درون خانه و به طور مبلمان است؛ هرچند تولید مبلمان هم دچار رکود شده است، از طرفی بسیاری از مجموعه‌هایی که تا به امروز به طور سنتی مشغول به فعالیت تولیدی مبلمان بوده‌اند به سمت مدرن کردن و رسمی کردن مجموعه‌ی خود گرایش پیدا کرده‌اند و تمایل به ثبت شرکت تولیدی مبل و حتی برندهای مرتبط با این حوزه کرده‌اند. در مقاله‌ای دیگر در مورد مراحل و شرایط ثبت برند مبلمان هم صحبت خواهیم کرد.

 

ثبت و تاسیس شرکت تولید مبلمان

اگر قصد دارید تا شما هم کسب‌وکار خودتان را با ثبت شرکت مدرن و رسمی کنید، مناسب‌ترین قالب‌ها برای فعالیت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص است. شما می‌توانید متناسب با شرایط و نوع فعالیت خود یکی از این دو نوع شرکت تجاری را انتخاب کنید:

 

ثبت شرکت تولید مبلمان در قالب سهامی خاص

شرکت‌های سهامی خاص یکی از دو نوع شرکت‌های سهامی هستند. اگر تمایل دارید تا به طور کامل با ماهیت و شرایط ثبت شر‌کت‌های سهامی خاص آشنا شوید، مطالعه‌ی مقاله‌ی زیر را پیشنهاد می‌دهیم:

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تولیدی مبل در قالب سهامی خاص

 • کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا
 • اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
 • امضای اقرارنامه
 • اخذ مجوز در صورت نیاز به صدر مجوز برای فعالیت تولیدی
 • تنظیم وکالتنامه رسمی جهت اخذ مجوز های لازم

توجه داشته باشید که اگر قصد دارید تا یک شرکت سهامی خاص تولید مبلمان را ثبت و تاسیس کنید، الزام به حضور حداقل سه عضو و دو بازرس است. همچنین سرمایه‌ی اعتباری مورد نیاز برای ثبت و تاسیس شرکت سهامی خاص تولیدی مبلمان یک میلیون ریال است که ۳۵ درصد آن باید در حساب شرکت قرار بگیرد.

 

ثبت شرکت تولیدی مبل در قالب مسئولیت محدود

ثبت شرکت با مسئولیت محدود هم یک گزینه مناسب برای افرادی است که قصد دارند تا اقدام به تاسیس و ثبت شرکت تولیدی مبل کنند. شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود اندکی با شرکت سهامی خاص متفاوت است. اگر تمایل دارید تا به طور جامع با تفاوت‌‌های آن‌ها آشنا شوید مطالعه‌ی مقاله‌ی زیر را پیشنهاد می‌دهیم:

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تولید مبلمان در قالب مسئولیت محدود

 • کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا
 • امضای اقرارنامه
 • اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت در این موضوع

توجه داشته باشید که اگر قصد دارید تا یک شرکت با مسئولیت محدود تولید مبلی را ثبت و تاسیس کنید، الزام به حضور حداقل دو عضو است. همچنین سرمایه‌ی اعتباری مورد نیاز برای ثبت و تاسیس شرکت سهامی خاص تولیدی مبلمان یک میلیون ریال است که لزومی به ارائه‌ی نقدی مبلغ مذکور نیست.

 

برای استعلام هزینه و زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت تولیدی مبل بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *