ثبت شرکت در مناطق آزاد

با ما در اینستاگرام همراه باشید

چرا عاقل کند کاری؟!! آقا بنده نمی دونم چرا اینقد هوای ماشینمون رو داریم، براش قفل فرمون می خریم، دزدگیر نصب میکنیم. یا مثلا برای خونمون کلی قفل و حصار و درب ضد سرقت و .... اما برای کسب و کارمون که خیلی براش زحمت کشیدیم و مسلما تامین هزینه های زندگیمون وابسته به حفظ اون خواهد بود هیچ امنیتی رو تامین نمی کنیم!!!!
دو روز پیش آقایی تماس داشتن با مشاوران ما در آسان ثبت و گفته بودن که: صاحبِ یک شرکت حمل و بار بری هستند و 16 سال سابقه ی کار با همین نام رو دارن. اما به تازگی فرد یا شرکتی برند باربری مارو ثبت کرده و داره فعالیت می کنه ... چیکار می تونم بکنم ؟ آیا می تونم من هم همین اسم رو مجدد ثبت کنم؟؟ متاسفانه تنها جوابی که بهشون دادیم این بود که خیر، کار از کار گذشته. و برند شما توسط یه فرد دیگه ثبت شده. به همین راحتی شما با سرقت برند روبه رو شدین ...!!!
شماره تماس برای پاسخ به سوالات شما 👇🏻
☎️021_43498
نگران هزینه های ثبت برندتون هم نباشید 
به زودی کد تخفیف داریم بازم 😉

آکادمی #آسان_ثبت و توضیحات در خصوص #ثبت_برند👇🏻 goo.gl/kfZ7Y5
https://asansabt.com
#ثبت_آنلاين #سرقت #امنيت #كسب_و_كار #باربري #حمل_و_نقل
چرا عاقل کند کاری؟!! آقا بنده نمی دونم چرا اینقد هوای ماشینمون رو داریم، براش قفل فرمون می خریم، دزدگیر نصب میکنیم. یا مثلا برای خونمون کلی قفل و حصار و درب ضد سرقت و .... اما برای کسب و کارمون که خیلی براش زحمت کشیدیم و مسلما تامین هزینه های زندگیمون وابسته به حفظ اون خواهد بود هیچ امنیتی رو تامین نمی کنیم!!!! دو روز پیش آقایی تماس داشتن با مشاوران ما در آسان ثبت و گفته بودن که: صاحبِ یک شرکت حمل و بار بری هستند و 16 سال سابقه ی کار با همین نام رو دارن. اما به تازگی فرد یا شرکتی برند باربری مارو ثبت کرده و داره فعالیت می کنه ... چیکار می تونم بکنم ؟ آیا می تونم من هم همین اسم رو مجدد ثبت کنم؟؟ متاسفانه تنها جوابی که بهشون دادیم این بود که خیر، کار از کار گذشته. و برند شما توسط یه فرد دیگه ثبت شده. به همین راحتی شما با سرقت برند روبه رو شدین ...!!! شماره تماس برای پاسخ به سوالات شما 👇🏻 ☎️021_43498 نگران هزینه های ثبت برندتون هم نباشید به زودی کد تخفیف داریم بازم 😉 آکادمی #آسان_ثبت و توضیحات در خصوص #ثبت_برند👇🏻 goo.gl/kfZ7Y5 https://asansabt.com #ثبت_آنلاين #سرقت #امنيت #كسب_و_كار #باربري #حمل_و_نقل
#فوری ‼️‼️ هشدار! چیزی به پایان سال 97 نمانده است پس...👇🏻 ✅ لازم است بدانید که بر اساس قوانین جدید، دفاتر پلمپ فقط به نشانی و کدپستی ثبت شده ی شرکت در سامانه ثبت شرکتها ارسال میگردد، لذا هرگونه ایراد و عدم تطابق در کدپستی یا نشانی ثبتی، منجر به عدم پذیرش درخواست پلمپ دفاتر میگردد.
📎 از این رو شرکتها ابتدا بایستی کد پستی و نشانی شرکت خود را اصلاح نمایند سپس برای درخواست پلمپ دفاتر اقدام نمایند. ⭕️⭕️ لذا توصیه میگردد کلیه اشخاص از هم اکنون نسبت به درخواست تقاضا برای پلمپ دفاتر سال 98 اقدام نمایند تا در صورت عدم تطابق اطلاعات ثبتی زمان کافی برای اصلاح ایرادات و پذیرش پلمپ دفاتر را داشته باشند. 👥 با مشاوران آسان ثبت همه روزه به سه روش تلفنی، چت آنلاین و حضوری برای پاسخگویی به سوالات تان در خصوص مسائل ثبتی و حقوقی می توانید در ارتباط باشید. 
برای کسب اطلاعات بیشتر آکادمی آسان ثبت را مطالعه کنید👇🏻✅ goo.gl/vhv1wR 🔃 راههای ارتباط با کارشناسان :👇🏻 021-43498
https://asansabt.com
#ثبت_شرکت #ثبت_آنلاين #ماليات #پلمب_دفاتر #فوری
#فوری ‼️‼️ هشدار! چیزی به پایان سال 97 نمانده است پس...👇🏻 ✅ لازم است بدانید که بر اساس قوانین جدید، دفاتر پلمپ فقط به نشانی و کدپستی ثبت شده ی شرکت در سامانه ثبت شرکتها ارسال میگردد، لذا هرگونه ایراد و عدم تطابق در کدپستی یا نشانی ثبتی، منجر به عدم پذیرش درخواست پلمپ دفاتر میگردد. 📎 از این رو شرکتها ابتدا بایستی کد پستی و نشانی شرکت خود را اصلاح نمایند سپس برای درخواست پلمپ دفاتر اقدام نمایند. ⭕️⭕️ لذا توصیه میگردد کلیه اشخاص از هم اکنون نسبت به درخواست تقاضا برای پلمپ دفاتر سال 98 اقدام نمایند تا در صورت عدم تطابق اطلاعات ثبتی زمان کافی برای اصلاح ایرادات و پذیرش پلمپ دفاتر را داشته باشند. 👥 با مشاوران آسان ثبت همه روزه به سه روش تلفنی، چت آنلاین و حضوری برای پاسخگویی به سوالات تان در خصوص مسائل ثبتی و حقوقی می توانید در ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر آکادمی آسان ثبت را مطالعه کنید👇🏻✅ goo.gl/vhv1wR 🔃 راههای ارتباط با کارشناسان :👇🏻 021-43498 https://asansabt.com #ثبت_شرکت #ثبت_آنلاين #ماليات #پلمب_دفاتر #فوری