ثبت شرکت تولید ماسک تنفسی و دستکش بهداشتی

ثبت شرکت تولید ماسک تنفسی دستکش بهداشتی

امروزه ماسک تنفسی در بسیاری از حوزه‌ها کابرد دارد. از ماسک‌های جلوگیری کننده از آلودگی هوا که در اغلب شهرهای بزرگ توسط بسیای از مردم استفاده می‌شود تا ماسک‌های بیمارستانی و حتی صنعتی و کارگاهی! ناگفته نماند که برای هر کدام از این کاربردها گِریدهای خاصی از ماسک تنفسی وجود دارد. به عنوان نمونه برای جلوگیری از آلودگی هوا اغلب استفاده از ماسک‌‌هایی چون N95 توصیه می‌شود. ولی نکته‌ای که برای یک تولیدکننده اهمیت دارد ثبات بازار مصرف ماسک تنفسی است که با نگاهی به کاربردهای بسیار گسترده‌ای اینگونه از ماسک‌ها می‌توان پی برد که همیشه این بازار از تقاضای زیادی برخوردار است.

تولید ماسک و دستکش برای پیشگیری از ویروس کرونا

زمانی که این مقاله نوشته می‌شود اغلب مردم دنیا به طور مستقیم و غیرمستقیم درگیر ویروس کرونای جدید هستند. ویروس کرونا که یک ویروس بسیار واگیردار تنفسی است در همه‌جای دنیا قربانیان زیادی را گرفته و به پدیده‌ی پاندمی (همه‌گیری جهانی) تبدیل شده است. به همین خاطر بسیاری از مردم دنیا به استفاده‌ی روزانه از وسایل پیشگیری کننده از انتقال ویروس همچون ماسک تنفسی و دستکش و همچنین مواد ضدعفونی کننده همچون الکل طبی روی آورده‌اند. همین افزایش چشمگیر تقاضا موجب شده است که تولیدکنندگان پیشین ماسک‌های تنفسی نتوانند از پس این حجم از تقاضا بر بیایند.

در ایران هم شرایط همین‌گونه است. با این تفاوت که با توجه به قدرت خرید پایین‌تر مردم ایران نسبت به متوسط جهانی، تقاضا بیشتر برای استفاده از ماسک‌های تنفسی ارزان‌قیمت وجود دارد. اینگونه از ماسک‌های تنفسی را می‌توان در کارگاه‌ها و تولیدی‌های کوچک هم تولید کرد. همه‌گیری ویروس کرونا علی‌الرغم تمام تراژدی‌های که به وجود آورده است، یک فرصت را برای تولیدکننده‌ها ایجاد می‌کند تا هم بتوانند به نیازهای اورژانسی جامعه پاسخ بدهند و هم از فرصت‌های اقتصادی موجود استفاده کنند.

ثبت و تاسیس شرکت تولید ماسک تنفسی و دستکش

اگر قصد دارید تا از این فرصت استفاده کنید و اقدام به ثبت شرکت تولید ماسک و دستکش کنید، مناسب‌ترین قالب‌ها برای فعالیت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص است. شما می‌توانید متناسب با شرایط و نوع فعالیت خود یکی از این دو نوع شرکت تجاری را انتخاب کنید:

ثبت شرکت تولید ماسک تنفسی و دستکش در قالب سهامی خاص

شرکت‌های سهامی خاص یکی از دو نوع شرکت‌های سهامی هستند. اگر تمایل دارید تا به طور کامل با ماهیت و شرایط ثبت شر‌کت‌های سهامی خاص آشنا شوید، مطالعه‌ی مقاله‌ی زیر را پیشنهاد می‌دهیم:

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تولید ماسک تنفسی و دستکش در قالب سهامی خاص

  • کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا
  • اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
  • امضای اقرارنامه
  • اخذ مجوز در صورت نیاز به صدر مجوز برای فعالیت تولیدی
  • تنظیم وکالتنامه رسمی جهت اخذ مجوز های لازم

توجه داشته باشید که اگر قصد دارید تا یک شرکت سهامی خاص تولید ماسک و دستکش را ثبت و تاسیس کنید، الزام به حضور حداقل سه عضو و دو بازرس است. همچنین سرمایه‌ی اعتباری مورد نیاز برای ثبت و تاسیس شرکت سهامی خاص تولید ماسک تنفسی و دستکش بهداشتی یک میلیون ریال است که ۳۵ درصد آن باید در حساب شرکت قرار بگیرد.

ثبت شرکت تولید ماسک تنفسی و دستکش در قالب مسئولیت محدود

ثبت شرکت با مسئولیت محدود هم یک گزینه مناسب برای افرادی که قصد تاسیس و ثبت شرکت تولید ماسک تنفسی و دستکش بهداشتی دارند است. شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود اندکی با شرکت سهامی خاص متفاوت است. اگر تمایل دارید تا به طور جامع با تفاوت‌‌های آن‌ها آشنا شوید مطالعه‌ی مقاله‌ی زیر را پیشنهاد می‌دهیم:

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تولید ماسک تنفسی و دستکش در قالب مسئولیت محدود

  • کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا
  • امضای اقرارنامه
  • اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت در این موضوع

توجه داشته باشید که اگر قصد دارید تا یک شرکت با مسئولیت محدود تولید ماسک تنفسی و دستکش بهداشتی را ثبت و تاسیس کنید، الزام به حضور حداقل دو عضو است. همچنین سرمایه‌ی اعتباری مورد نیاز برای ثبت و تاسیس شرکت سهامی خاص تولید ماسک و دستکش یک میلیون ریال است که لزومی به ارائه‌ی نقدی مبلغ مذکور نیست.

برای استعلام هزینه و زمان ثبت شرکت تولید ماسک تنفسی و دستکش بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

4 دیدگاه برای “ثبت شرکت تولید ماسک تنفسی و دستکش بهداشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *