راهنمای ثبت شرکت لوازم خانگی| سهامی خاص و مسئولیت محدود

ثبت شرکت لوازم خانگی سهامی خاص مسئولیت محدود- Home Appliance Company Registration

تولید لوازم خانگی یکی از پُرسودترین صنایع ایران است. روند رو به رشد ثبت شرکت‌های تولیدی لوازم خانه و لوازم آشپزخانه در سراسر کشور گواه همین رونق است. وسایل خانه و آشپزخانه جزو ملزومات زندگی تمامی اقشار جامعه هستند. بخش مهمی از کیفیت زندگی انسان‌ها و آرامش و راحتی‌شان به انتخاب وسایل خانه آنها بستگی دارد. تقاضای روزافزون برای تعویض لوازم قدیمی خانه نیز موجب شده است که فعالان این حوزه همیشه خود را به روز نگه دارند. از سوی دیگر، توجه روزافزون مردم به اهمیت حمایت از تولیدات ملی سبب شده است که استقبال بسیار خوبی از محصولات داخلی شود. راه‌اندازی و ثبت شرکت لوازم خانگی در سال‌های اخیر به همین دلیل افزایش چشمگیری داشته است.

 

company registration سامانه ثبت شرکت آسان ثبت سهامی خاص مسئولیت محدود ثبت موسسه تجاری

 

توانایی طراحی و ساخت لوازم خانگی در کنار مهارت‌هایی مانند مدیریت و فروش می‌توانند به موفقیت چشمگیری در این عرصه بینجامند. برای فعالیت در این زمینه شما باید روال قانونی کار را نیز طی کنید تا کسب‌وکار شما از دید قانون نیز به رسمیت شناخته شود. حتی سازندگان کهنه‌کار و کارگاه‌های کوچک تولیدکننده وسایل آشپزی نیز باید برای ثبت کارگاه تولیدی خود و گرفتن جواز کسب تولیدی اقدام کنند. نباید از خاطر دور داشت که بسیاری از کارخانه‌های سازنده لوازم خانگی محصولات خود را صادر می‌کنند. تولیدات باکیفیت و استاندارد ایرانی در کشورهای همسایه کاملاً شناخته‌شده هستند. در این مقاله به فرایند قانونی تاسیس و ثبت شرکت لوازم خانگی می‌پردازیم. لازم به ذکر است که می‌توانید به طور مستقیم با این لینک به سامانه هوشمند ثبت شرکت آسان‌ثبت مراجعه کنید.

 

                                                                                                       نوشته مرتبط: ثبت برند لوازم خانگی

                                                                                       نوشته مرتبط: ثبت شرکت تجهیزات آشپزخانه (صنعتی)

                                                                                        نوشته مرتبط: ثبت برند تجهیزات آشپزخانه (صنعتی)

ثبت شرکت لوازم خانه و آشپزخانه

رواج یافتن خرید و فروش آنلاین انواع لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه، این صنعت را وارد دورۀ تازه‌ای کرده است. از طرفی، تاسیس شرکت‌های سازندۀ لوازم خانه بسیار رونق گرفته‌اند. از طرف دیگر، گسترش کارگاه‌های تولیدی کوچک و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته تنوع شگفت‌انگیزی در این حوزه ایجاد کرده است. با این همه، آیین‌نامه‌های مرتبط با این صنعت دستورالعمل‌های ویژه‌ای را برای این کار مشخص کرده است. تولید محدود چند وسیلۀ آشپزی ساده معمولاً نیاز به فضایی بزرگ یا نیروی انسانی زیاد ندارد. اما اگر قصد تولید تخصصی وسایل خانگی برقی را دارید و می‌خواهید یک کارگاه بزرگ تاسیس کنید، به مقدمات بیشتری نیاز دارید. راه‌اندازی کارخانه ساخت لوازم خانگی نیازمند تهیۀ مکان مناسب و لوازم این کار است. اما در هر حال، پیش از جذب نیرو و تهیۀ مواد اولیه حتماً باید برای گرفتن مجوزهای لازم اقدام کنید. تولیدی‌های بدون مجوز خیلی سریع جریمه و در صورت اقدام نکردن برای ثبت شرکت لوازم خانگی، برای همیشه تعطیل می‌شوند.

لوازم خانگی انواع گوناگونی دارند. برخی از آنها برای نظافت خانه به کار می‌روند مانند جاروبرقی و لباس‌شویی که جزو لوازم اصلی خانه محسوب می‌شوند. برخی دیگر برای آسایش بیشتر و سرگرمی هستند مثل تلویزیون و تلفن بی‌سیم. وسایل آشپزخانه نیز طبقه‌بندی‌های جداگانۀ خود را دارند. انواع لوازم برقی آشپزخانه مثل یخچال و فریزر و چای‌ساز در کنار لوازم کوچک خانگی مثل انواع دیگ و بشقاب این دسته‌بندی را کامل می‌کنند. نباید انواع اجاق‌ها و فرهای گازی را نیز فراموش کرد که تولیدکنندگان لوازم خانگی داخلی تخصص فراوانی در طراحی این کالاها دارند. ثبت شرکت لوازم خانگی ایرانی نشان‌دهنده عزم راسخ کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برای تولید محصولاتی با قابلیت رقابت با نمونه‌های خارجی است.

 

انواع شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی

بهترین راه برای تاسیس شرکت لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه، ثبت شرکت سهامی خاص یا ثبت شرکت با مسئولیت محدود است. مناسب‌ترین گزینه برای شما متناسب با نوع فعالیت و اهداف شما تعیین می‌شود. پیش از انتخاب نوع شرکت خود، توصیه می‌شود شرایط و ضوابط هر یک از این قالب‌ها را بررسی کنید.

 

ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب سهامی خاص

شرکت سهامی خاص یکی از دو نوع شرکت سهامی است. مهم‌ترین تفاوت آن با شرکت با مسئولیت محدود در تعداد شرکا است. برای تاسیس چنین شرکتی به حداقل سه نفر سهامدار نیاز است در صورتی که برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود وجود دو نفر شریک کافی است. البته از طرف دیگر، برای تشکیل مجامع عمومی آنها شرایط آسان‌تری در نظر گرفته شده است. برای آشنایی کامل با شرایط ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب سهامی خاص، مطالعۀ مقالۀ زیر را پیشنهاد می‌دهیم:

 

»»» راهنمای ثبت شرکت سهامی خاص

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب سهامی خاص

 •         کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا
 •         اصل گواهی عدم سوءپیشینه کیفری
 •         امضای اقرارنامه
 •         اخذ مجوز در صورت نیاز به صدور مجوز برای فعالیت تولیدی
 •         تنظیم وکالت‌نامه رسمی برای اخذ مجوزهای لازم

 

توجه داشته باشید که ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب سهامی خاص به حداقل سه عضو و دو بازرس احتیاج دارد. همچنین سرمایه لازم برای تامین اعتبار تاسیس شرکت سهامی خاص تولید لوازم خانه و آشپزخانه حداقل یک میلیون ریال است که ۳۵ درصد آن باید در حساب شرکت قرار بگیرد.

 

ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب مسئولیت محدود

شرکت‌های با مسئولیت محدود نوع دیگری از شرکت‌های سهامی هستند. شرایط تاسیس چنین شرکت‌هایی شباهت زیادی با هم دارند. با وجود این، باید به تفاوت‌های آنها دقت کرد. به طور مثال، حق رأی شرکا در شرکت‌های با مسئولیت محدود بر اساس میزان سرمایۀ افراد مشخص می‌شود، در حالی که در شرکت‌های سهامی خاص تعداد سهام اشخاص اهمیت دارد. برای آشنایی کامل با شرایط ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب مسئولیت محدود، مطالعۀ مقالۀ زیر را پیشنهاد می‌دهیم:

 

»»» راهنمای ثبت شرکت با مسئولیت محدود 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب مسئولیت محدود

 •         کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا
 •         امضای اقرارنامه
 •         اخذ مجوزهای لازم برای فعالیت در این حوزه

 

توجه داشته باشید که ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب مسئولیت محدود به حداقل دو عضو احتیاج دارد. همچنین سرمایه لازم برای تامین اعتبار تاسیس شرکت مسئولیت محدود تولید لوازم خانه و لوازم آشپزخانه حداقل یک میلیون ریال است که ارائۀ نقدی این مبلغ الزامی نیست. گفتنی است که این شرکت‌ها محدودیتی در زمینۀ فعالیت خود ندارند و می‌توانند به راحتی در همۀ زمینه‌های مرتبط کار کنند.

 

برای استعلام هزینه ثبت شرکت لوازم خانگی و آگاهی از مدت زمان مورد نیاز برای این کار روی تصویر زیر کلیک کنید:

 

سامانه ثبت شرکت سهامی خاص سهامی عام آسان ثبت مسئولیت محدود

 


✅ پرسش‌های پرتکرار پیرامون ثبت شرکت لوازم خانگی ✅

 

✅ ضرورت ثبت شرکت لوازم خانگی چیست؟

✔️ تولیدی‌های بدون مجوز خیلی سریع جریمه و در صورت اقدام نکردن برای ثبت شرکت لوازم خانگی، برای همیشه تعطیل می‌شوند. بنابراین اگر قصد تولید وسایل خانه و آشپزخانه را دارید، باید برای ثبت قانونی شرکت خود اقدام نمایید.

✅ نحوه ثبت شرکت لوازم خانگی چگونه است؟

✔️ ثبت شرکت لوازم خانگی در ایران فرایند شفاف و مشخصی دارد. کافی است پس از انتخاب نوع شرکت خود، مدارک مورد نیاز جهت ثبت آن شرکت را آماده کنید. سامانه ثبت شرکت آسان‌ثبت تمام مراحل بعدی کار را به سادگی برای شما انجام می‌دهد.

✅ تاسیس شرکت لوازم خانگی به چه صورت است؟

✔️ بهترین راه برای تاسیس شرکت لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه، ثبت شرکت سهامی خاص یا ثبت شرکت با مسئولیت محدود است. مناسب‌ترین گزینه برای شما متناسب با نوع فعالیت و اهداف شما تعیین می‌شود. پیش از انتخاب نوع شرکت خود، توصیه می‌شود شرایط و ضوابط هر یک از این قالب‌ها را بررسی کنید.

✅ آیا امکان ثبت اینترنتی شرکت لوازم خانگی وجود دارد؟

✔️ بله، سامانه ثبت شرکت آسان‌ثبت تمام مراحل ثبت اینترنتی شرکت لوازم خانگی را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری برای شما انجام می‌دهد.

✅ ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب مسئولیت محدود چگونه است؟

✔️ شرکت‌های با مسئولیت محدود از نوع شرکت‌های سهامی هستند و حق رأی شرکا در آنها بر اساس میزان سرمایۀ افراد مشخص می‌شود. حداقل تعداد شرکا در این نوع شرکت دو نفر و حداقل سرمایه یک میلیون ریال است.

✅ ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب سهامی خاص به چه شکل است؟

✔️ شرکت سهامی خاص یکی از دو نوع شرکت سهامی است. مهم‌ترین تفاوت آن با شرکت با مسئولیت محدود در تعداد شرکا است. برای تاسیس چنین شرکتی به حداقل سه نفر سهامدار نیاز است در صورتی که برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود وجود دو نفر شریک کافی است. البته از طرف دیگر، برای تشکیل مجامع عمومی آنها شرایط آسان‌تری در نظر گرفته شده است.

✅ مدارک لازم برای ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب مسئولیت محدود خاص چیست؟

✔️ مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب مسئولیت محدود شامل کارت ملی و شناسنامه همه اعضا، امضای اقرارنامه و اخذ مجوزهای لازم برای فعالیت در این حوزه می‌شود.

✅ مدارک لازم برای ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب سهامی خاص چیست؟

✔️ مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت لوازم خانگی در قالب سهامی خاص شامل کارت ملی و شناسنامه همه اعضا، گواهی عدم سوءپیشینه کیفری، امضای اقرارنامه و اخذ مجوزهای لازم در صورت لزوم می‌شود.

✅ مدت زمان لازم جهت ثبت شرکت لوازم خانگی چقدر است؟

✔️ ثبت شرکت لوازم خانه و آشپزخانه در سامانه آسان‌ثبت به سریع‌ترین شکل ممکن و قانونی آن انجام می‌گیرد. این زمان، بسته به نوع شرکت مورد نظر شما، حدوداً بین ۲۵ تا ۳۵ روز کاری زمان می‌برد.

✅ شرایط ثبت شرکت لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه چیست؟

✔️ راه‌اندازی کارخانه تولیدی لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه نیازمند تهیۀ مکان مناسب و لوازم این کار است. اما پیش از جذب نیرو و تهیۀ مواد اولیه حتماً باید برای گرفتن مجوزهای لازم اقدام کنید. در واقع، برای فعالیت در این زمینه شما باید روال قانونی کار را نیز طی کنید تا کسب‌وکار شما از دید قانون نیز به رسمیت شناخته شود.

✅ مراحل ثبت شرکت لوازم خانگی صنعتی به چه ترتیب است؟

✔️ مراحل ثبت شرکت لوازم خانگی و وسایل آشپزخانه در ایران فرایندی قانونی و روشن دارد. پس از آماده کردن مدارک و انتخاب نوع شرکت کافی است به سامانه ثبت شرکت آسان‌ثبت مراجعه نمایید و مراحل بعدی کار را به راحتی طی کنید.

✅ هزینه ثبت شرکت لوازم خانگی در ایران چقدر است؟

✔️ هزینه ثبت شرکت لوازم خانگی بسته به میزان سرمایه و تعداد شرکا تعیین می‌شود. برای محاسبه دقیق و شفاف هزینه‌ها می‌توانید به سامانه هوشمند ثبت شرکت آسان‌ثبت مراجعه فرمایید.

45 دیدگاه برای “راهنمای ثبت شرکت لوازم خانگی| سهامی خاص و مسئولیت محدود

 1. vahid kashefian گفته:

  سلام
  بنده سایتی زدم به اسم وحیدکالا و میخام توش محصولات خانه و اشپزخانه بفروشم. برای یه کاری زده باید مجوز فروش محصول رو داشته باشی یعنی مدرکشو میخاد. برای اینکار باید شرکت ثبت کنم؟
  لوازم اشپزخانه مثل کاسه بشقاب لیوان اینا.

 2. vorbelutrioperbir گفته:

  Greetings! I know this is somewhat off topic but I was wondering if you knew where I could find a captcha plugin for my comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having problems finding one? Thanks a lot!

 3. լինդա տեխնիկ گفته:

  Thank you for any other informative blog. Where else may I am getting that kind of info written in such a perfect approach? I have a venture that I am simply now running on, and I have been at the glance out for such information.

 4. delaremontnika.ru گفته:

  Thanks for one’s marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you will be a great author. I will be sure to bookmark your blog and will come back sometime soon. I want to encourage you to definitely continue your great job, have a nice morning!

 5. twitch.tv گفته:

  Hey! Do you know if they make any plugins to protect against hackers? I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any suggestions?

 6. graliontorile گفته:

  Hello would you mind sharing which blog platform you’re working with? I’m planning to start my own blog in the near future but I’m having a difficult time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I’m looking for something unique. P.S Sorry for being off-topic but I had to ask!

 7. daachkaru گفته:

  Nice post. I used to be checking continuously this blog and I am inspired! Very useful information specially the remaining part 🙂 I take care of such info a lot. I used to be seeking this particular info for a long timelong time. Thank you and good luck.

 8. myinfodacha.ru گفته:

  Thanks for your marvelous posting! I genuinely enjoyed reading it, you might be a great author.I will always bookmark your blog and will eventually come back later in life. I want to encourage continue your great posts, have a nice morning!

 9. sadounik.ru گفته:

  I’ve read several just right stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I wonder how so much attempt you set to create any such magnificent informative web site.

 10. daa4a.ru گفته:

  Howdy! Do you know if they make any plugins to help with SEO? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share. Thanks!

 11. daachka.ru گفته:

  I have been surfing online more than three hours today, yet I never found any fascinating article like yours. It’s pretty worth enough for me. In my opinion, if all website owners and bloggers made just right content as you did, the net will be much more useful than ever before.

 12. animal saxy videos گفته:

  Hey there, I think your website might be having browser compatibility issues. When I look at your blog in Safari, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, terrific blog!

 13. xxxc vedeo گفته:

  Have you ever considered about including a little bit more than just your articles? I mean, what you say is valuable and all. However just imagine if you added some great pictures or video clips to give your posts more, “pop”! Your content is excellent but with images and clips, this site could undeniably be one of the greatest in its niche. Superb blog!

 14. sexy animal video گفته:

  Hello there, simply became aware of your blog thru Google, and found that it is really informative. I’m gonna watch out for brussels. I will appreciate for those who continue this in future. Many other folks will be benefited from your writing. Cheers!

 15. daachka.ru گفته:

  Hey there just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the images aren’t loading correctly. I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different internet browsers and both show the same results.

 16. 7 rat porn گفته:

  I was recommended this website by my cousin. I am not sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my problem. You are wonderful! Thanks!

 17. xnxx pup گفته:

  Pretty portion of content. I simply stumbled upon your blog and in accession capital to say that I acquire in fact enjoyed account your blog posts. Any way I’ll be subscribing in your augment or even I achievement you get right of entry to persistently fast.

 18. aneml xxx com گفته:

  Hello would you mind letting me know which hosting company you’re utilizing? I’ve loaded your blog in 3 completely different web browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you suggest a good web hosting provider at a reasonable price? Thank you, I appreciate it!

 19. bezogoroda.ru گفته:

  Hey there would you mind letting me know which webhost you’re working with? I’ve loaded your blog in 3 completely different internet browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you suggest a good internet hosting provider at a honest price? Thank you, I appreciate it!

 20. agrosadovnik.ru گفته:

  Simply wish to say your article is as surprising. The clearness for your publish is simply nice and i can think you are a professional in this subject. Well together with your permission allow me to seize your RSS feed to stay up to date with forthcoming post. Thank you a million and please continue the rewarding work.

 21. где сделать в москве гостиничные чеки گفته:

  Hi I am so thrilled I found your website, I really found you by mistake, while I was browsing on Digg for something else, Regardless I am here now and would just like to say cheers for a fantastic post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read through it all at the minute but I have book-marked it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the superb job.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *