راهنمای ثبت شرکت خشکبار و آجیل| سهامی خاص و مسئولیت محدود

ثبت شرکت آجیل و خشکبار nuts company register

خشکبار و آجیل جزو پُرسودترین محصولات در ایران هستند. به طور کلی، به انواع میوه‌های خشک مثل کشمش، آلو و قیسی و مغز دانه‌هایی مانند بادام، پسته و گردو در ایران خشکبار گفته می‌شود. آجیل نیز مخلوطی از این خوراکی‌ها است که حضور پررنگی در فرهنگ ایرانیان دارد. برخی از مراسم مهم ملی ما مانند نوروز و یلدا با صرف آجیل برگزار می‌شوند. همچنین ترکیب خاصی از خشکبار با نام آجیل مشکل‌گشا در آیین‌های مذهبی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. تقاضای روزافزون برای انواع آجیل و خشکبار ایرانی در داخل و خارج از کشور سبب شده است که ثبت شرکت خشکبار و آجیل در تمام مناطق کشور متداول باشد و افراد زیادی در این حوزه مشغول به کار باشند.

توانایی تولید محصول باکیفیت در کنار مهارت‌هایی مثل مدیریت و فروش می‌تواند به موفقیت چشمگیری در این عرصه بینجامد. برای فعالیت در این زمینه شما باید روال قانونی کار را نیز طی کنید تا کسب‌وکار شما از دید قانون نیز به رسمیت شناخته شود. حتی تولیدکنندگان سنتی و کارگاه‌های کوچک خانوادگی نیز باید برای گرفتن مجوز خشکبار و آجیل و پروانه کسب اقدام کنند. نباید از خاطر دور داشت که بسیاری از شرکت‌های آجیل و خشکبار مایل‌اند محصولات خود را صادر کنند و برای این منظور حتماً باید برای ثبت رسمی آن اقدام نمایند. در این مقاله به فرایند قانونی تاسیس و ثبت شرکت خشکبار و آجیل می‌پردازیم.

 

company registration سامانه ثبت شرکت آسان ثبت سهامی خاص مسئولیت محدود ثبت موسسه تجاری

 

تاسیس شرکت خشکبار و آجیل

خشکبار و آجیل ایرانی در سراسر دنیا شناخته‌شده است و بازار بسیار پررونقی در کشورهای همسایه و اروپا و آمریکا دارد. با ورود فناوری‌های جدید به این حوزه، بسته‌بندی این محصولات نیز تنوع چشم‌گیری پیدا کرده است. گفتنی است که ثبت شرکت خشکبار و آجیل ایرانی نشان‌دهنده عزم راسخ کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برای تولید محصولاتی باکیفیت است که بتوانند نام ایران را در سراسر جهان بلندآوازه کنند. به عنوان نمونه، شرکت آجیل و خشکبار تواضع از شناخته‌شده‌ترین مجموعه‌ها در این حوزه است که از سال ۱۳۷۹ و در قالب مسئولیت محدود به فعالیت رسمی پرداخته است.

تولید محدود خشکبار معمولاً نیاز به فضایی بزرگ یا نیروی انسانی زیاد ندارد. اما اگر قصد تولید انبوه انواع آجیل را دارید و می‌خواهید یک کارگاه بزرگ تاسیس کنید، به مقدمات بیشتری نیاز دارید. راه‌اندازی کارخانه خشکبار و آجیل نیازمند تهیۀ مکان مناسب و لوازم این کار است. اما در هر حال، پیش از جذب نیرو و تهیۀ مواد اولیه حتماً باید برای گرفتن مجوزهای لازم اقدام کنید. تولیدی‌های بدون مجوز خیلی سریع جریمه و در صورت اقدام نکردن برای ثبت شرکت خشکبار و آجیل، برای همیشه تعطیل می‌شوند.

 

انواع شرکت‌های خشکبار و آجیل

بهترین راه برای تاسیس شرکت آجیل و خشکبار، ثبت شرکت سهامی خاص یا ثبت شرکت با مسئولیت محدود است. مناسب‌ترین گزینه برای شما متناسب با نوع فعالیت و اهداف شما تعیین می‌شود. بنابراین پیش از انتخاب نوع شرکت، توصیه می‌شود شرایط و ضوابط هر یک از این قالب‌ها را بررسی کنید. همچنین باید یادآور شد که برای دریافت جواز کسب خشکبار و آجیل، گرفتن مجوز مغازه خشکبار و آجیل و صدور پروانه کسب باید به اتحادیه صنفی هر شهرستان مراجعه کرد. همچنین برای ثبت شرکت بسته‌بندی خشکبار، گرفتن جواز آجیل و مجوز خشکبار باید از سازمان جهاد کشاورزی و وزارت بهداشت مجوزهای لازم را اخذ نمود.

 

ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب سهامی خاص

شرکت سهامی خاص یکی از دو نوع شرکت سهامی است. مهم‌ترین تفاوت آن با شرکت با مسئولیت محدود در تعداد شرکا است. برای تاسیس چنین شرکتی به حداقل سه نفر سهامدار نیاز است در صورتی که برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود وجود دو نفر شریک کافی است. البته از طرف دیگر، برای تشکیل مجامع عمومی آنها شرایط آسان‌تری در نظر گرفته شده است. برای آشنایی کامل با شرایط ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب سهامی خاص، مطالعۀ مقالۀ زیر را پیشنهاد می‌دهیم:

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب سهامی خاص

 •         کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اعضا
 •         مشخصات اعضای هیئت‌مدیره و بازرسان
 •         تنظیم اساسنامه، اظهارنامه و اقرارنامه
 •         اخذ مجوز فعالیت (جواز تاسیس شرکت آجیل و خشکبار)

 

توجه داشته باشید که ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب سهامی خاص به حداقل سه عضو و دو بازرس احتیاج دارد. همچنین سرمایه لازم برای تامین اعتبار تاسیس شرکت سهامی خاص تولید آجیل و خشکبار حداقل یک میلیون ریال است که ۳۵ درصد آن باید در حساب شرکت قرار بگیرد.

 

»»» راهنمای ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب مسئولیت محدود

شرکت‌های با مسئولیت محدود نوع دیگری از شرکت‌های سهامی هستند. شرایط تاسیس چنین شرکت‌هایی شباهت زیادی با هم دارند. با وجود این، باید به تفاوت‌های آنها دقت کرد. به طور مثال، حق رأی شرکا در شرکت‌های با مسئولیت محدود بر اساس میزان سرمایۀ افراد مشخص می‌شود، در حالی که در شرکت‌های سهامی خاص تعداد سهام اشخاص اهمیت دارد. برای آشنایی کامل با شرایط ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب مسئولیت محدود، مطالعۀ مقالۀ زیر را پیشنهاد می‌دهیم:

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب مسئولیت محدود

 •         کپی شناسنامه و کارت ملی همه اعضا
 •         تنظیم اساسنامه، اظهارنامه و اقرارنامه
 •         اخذ مجوزهای لازم برای فعالیت در این حوزه

 

توجه داشته باشید که ثبت شرکت آجیل و خشکبار در قالب مسئولیت محدود به حداقل دو عضو احتیاج دارد. همچنین سرمایه لازم برای تامین اعتبار تاسیس شرکت مسئولیت محدود تولید خشکبار و آجیل حداقل یک میلیون ریال است که ارائۀ نقدی این مبلغ الزامی نیست. گفتنی است که این شرکت‌ها محدودیتی در زمینۀ فعالیت خود ندارند و می‌توانند به راحتی در همۀ زمینه‌های مرتبط کار کنند.

 

»»» راهنمای ثبت شرکت با مسئولیت محدود 

 

برای استعلام هزینه ثبت شرکت خشکبار و آجیل و آگاهی از مدت زمان مورد نیاز برای این کار روی تصویر زیر کلیک کنید:

 

سامانه ثبت شرکت سهامی خاص سهامی عام آسان ثبت مسئولیت محدود


✅ پرسش‌های پرتکرار پیرامون ثبت شرکت آجیل و خشکبار ✅ 

 

✅ ضرورت ثبت شرکت خشکبار و آجیل چیست؟

✔️ تولیدی‌های بدون مجوز خیلی سریع جریمه و در صورت اقدام نکردن برای ثبت شرکت خشکبار و آجیل، برای همیشه تعطیل می‌شوند. بنابراین اگر قصد تولید آجیل و خشکبار را دارید، باید برای ثبت قانونی شرکت خود اقدام نمایید.

✅ نحوه ثبت شرکت خشکبار و آجیل چگونه است؟

✔️ ثبت شرکت خشکبار و آجیل در ایران فرایند شفاف و مشخصی دارد. کافی است پس از انتخاب نوع شرکت، مدارک مورد نیاز جهت ثبت آن را آماده کنید. سامانه ثبت شرکت آسان‌ثبت تمام مراحل بعدی کار را به سادگی برای شما انجام می‌دهد.

✅ تاسیس شرکت خشکبار و آجیل به چه صورت است؟

✔️ بهترین راه برای تاسیس شرکت خشکبار و آجیل، ثبت شرکت سهامی خاص یا ثبت شرکت با مسئولیت محدود است. مناسب‌ترین گزینه برای شما متناسب با نوع فعالیت و اهداف شما تعیین می‌شود. پیش از انتخاب نوع شرکت، توصیه می‌شود شرایط و ضوابط هر یک از این قالب‌ها را بررسی کنید.

✅ آیا امکان ثبت اینترنتی شرکت بسته‌بندی خشکبار وجود دارد؟

✔️ بله، سامانه ثبت شرکت آسان‌ثبت تمام مراحل ثبت اینترنتی کارگاه بسته‌بندی آجیل و خشکبار را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری برای شما انجام می‌دهد.

✅ ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب مسئولیت محدود چگونه است؟

✔️ شرکت‌های با مسئولیت محدود از نوع شرکت‌های سهامی هستند و حق رأی شرکا در آنها بر اساس میزان سرمایۀ افراد مشخص می‌شود. حداقل تعداد شرکا در این نوع شرکت دو نفر و حداقل سرمایه یک میلیون ریال است.

✅ ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب سهامی خاص به چه شکل است؟

✔️ شرکت سهامی خاص یکی از دو نوع شرکت سهامی است. مهم‌ترین تفاوت آن با شرکت با مسئولیت محدود در تعداد شرکا است. برای تاسیس چنین شرکتی به حداقل سه نفر سهامدار نیاز است در صورتی که برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود وجود دو نفر شریک کافی است. البته از طرف دیگر، برای تشکیل مجامع عمومی آنها شرایط آسان‌تری در نظر گرفته شده است.

✅ جواز کسب خشکبار و آجیل را چگونه می‌توان دریافت کرد؟

✔️ برای دریافت جواز کسب خشکبار و آجیل، گرفتن مجوز مغازه خشکبار و آجیل و صدور پروانه کسب باید به اتحادیه صنفی هر شهرستان مراجعه کرد.

✅ مجوزهای لازم برای شرکت‌های خشکبار و آجیل را چه نهادهایی صادر می‌کنند؟

✔️ برای ثبت شرکت بسته‌بندی خشکبار و گرفتن جواز آجیل و خشکبار باید از سازمان جهاد کشاورزی و وزارت بهداشت مجوزهای لازم را اخذ نمود.

✅ مدارک لازم برای ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب مسئولیت محدود چیست؟

✔️ مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب مسئولیت محدود شامل کارت ملی و شناسنامه همه اعضا، امضای اقرارنامه و اخذ مجوزهای لازم برای فعالیت در این حوزه می‌شود.

✅ مدارک لازم برای ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب سهامی خاص چیست؟

✔️ مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت خشکبار و آجیل در قالب سهامی خاص شامل کارت ملی و شناسنامه همه اعضا، گواهی عدم سوءپیشینه کیفری، امضای اقرارنامه و اخذ مجوزهای لازم در صورت لزوم می‌شود.

✅ مدت زمان لازم جهت ثبت شرکت خشکبار و آجیل چقدر است؟

✔️ ثبت شرکت آجیل و خشکبار در سامانه آسان‌ثبت به سریع‌ترین شکل ممکن و قانونی آن انجام می‌گیرد. این کار، بسته به نوع شرکت مورد نظر شما، حدوداً دو هفته زمان می‌برد.

✅ شرایط ثبت شرکت خشکبار و آجیل چیست؟

✔️ راه‌اندازی کارگاه خشکبار و آجیل نیازمند تهیۀ مکان مناسب و لوازم این کار است. اما پیش از جذب نیرو و تهیۀ مواد اولیه حتماً باید برای گرفتن مجوزهای لازم اقدام کنید. در واقع، برای فعالیت در این زمینه شما باید روال قانونی کار را نیز طی کنید تا کسب‌وکار شما از دید قانون نیز به رسمیت شناخته شود.

✅ مراحل ثبت شرکت خشکبار و آجیل به چه ترتیب است؟

✔️ ثبت شرکت خشکبار و آجیل در ایران فرایندی قانونی و روشن دارد. پس از آماده کردن مدارک و انتخاب نوع شرکت کافی است به سامانه آسان‌ثبت مراجعه نمایید و مراحل بعدی کار را به راحتی طی کنید.

✅ هزینه تاسیس شرکت خشکبار و آجیل در ایران چقدر است؟

✔️ هزینه ثبت شرکت خشکبار و آجیل بسته به میزان سرمایه و تعداد شرکا تعیین می‌شود. برای محاسبه دقیق و شفاف هزینه‌ها می‌توانید به سامانه هوشمند ثبت شرکت آسان‌ثبت مراجعه فرمایید.

94 دیدگاه برای “راهنمای ثبت شرکت خشکبار و آجیل| سهامی خاص و مسئولیت محدود

 1. Bybit Exchange گفته:

  Anyone begin a directory readers because it exists doesn’t mean that is well ran or will drive you traffic.But, with professional help, you can to get the right to help write publications.

 2. His Secret Obsession Book گفته:

  I blog frequently and I really thank you for your information. This article has truly peaked my interest. I am going to bookmark your blog and keep checking for new information about once a week. I subscribed to your Feed as well.

 3. tubidy mp4 گفته:

  Hmm is anyone else experiencing problems with the pictures on this blog loading? I’m trying to determine if its a problem on my end or if it’s the blog. Any feed-back would be greatly appreciated.

 4. steve gibbs penticton گفته:

  Do you have a spam issue on this blog; I also am a blogger, and I was wondering your situation; many of us have developed some nice practices and we are looking to exchange strategies with other folks, why not shoot me an email if interested.

 5. Dor123 گفته:

  Hello! I just want to give you a big thumbs up for the excellent info you have here on this post. I will be coming back to your blog for more soon.

 6. Dor123 گفته:

  Aw, this was an extremely good post. Spending some time and actual effort to create a very good articleÖ but what can I sayÖ I procrastinate a whole lot and never manage to get nearly anything done.

 7. Angel Numbers گفته:

  hello!,I really like your writing very a lot! proportion we communicate extra approximately your post on AOL? I need an expert on this house to resolve my problem. Maybe that’s you! Having a look forward to see you.

 8. Esther Murray گفته:

  Hello.This post was really remarkable, especially because I was browsing for thoughts on this matter last Thursday.Also visit my blog foods rich in omega 3 fatty acids

 9. Phyllis Williams گفته:

  Hey! I know this is somewhat off topic but I was wondering ifyou knew where I could get a captcha plugin for my comment form?I’m using the same blog platform as yours and I’m having difficulty finding one?Thanks a lot!

 10. Jose Gardner گفته:

  I don’t even know the way I finished up right here, however I thought this submit was great. I do not recognize who you are however certainly you are going to a well-known blogger for those who are not already 😉 Cheers!

 11. Noict گفته:

  Voglio Iscrivimi alla Newsletter! Sì, è assolutamente possibile giocare con le slot da bar online su dispositivi mobili come smartphone e tablet. Ci sono molte app di casinò disponibili per il download sull’Apple Store e Google Play Store che consentono di giocare con le slot da bar in versione mobile. Inoltre, molti casinò online sono ottimizzati per questa tipologia di gaming, il che significa che è possibile accedere al sito Web del casinò da un browser mobile e giocare alle slot da bar direttamente sullo schermo del dispositivo. Figure che sono usate ancora oggi, come ad esempio il BAR che voleva indicare proprio la barretta di chewing gum che c’era in quel periodo. Ti ricordiamo inoltre che le slot machine da bar puoi trovarle, oltre che qui, anche in luoghi fisici in tutta la nostra penisola come le sale slot, i bar appunto e le tabaccherie. Scegli tu se giocare con la versione virtuale che ti offriamo oppure se giocare con la versione terrestre. In conclusione sono divertenti entrambe, ma in questa pagina sono gratis per tutti.
  https://donovanddbz829603.blog5.net/61949537/casino-promo-akce
  Betano online casino je legální a bezpečnou společností s mezinárodní licencí, která na český trh přináší výběr her, přehledný web, množství dostupných bankovních metod, nebo třeba bonus pro nové hráče. Nechybí ani aplikace pro mobilní telefony, live sázení nebo možnost hrát zdarma. Jediné, co se dá vytknout, je absence kryptoměn jako platební metody. V rámci Betano casino recenze hodnotím 4,7 z 5 bodů. Vzhledem k tomu, které se objeví. Online kasinové hry za skutečné peníze zdarma od této chvíle nabízí 26 kasin sportovní sázení a není k dispozici žádné mobilní sportovní sázení, které dominují obvodu. Alex si myslel, automaty zdarma always hot který zahrnuje mince i dolarové bankovky. Book Of The Dead, Itálie je stále nejcennějším trhem s hazardními hrami v Evropě.

 12. Situs Terpercaya گفته:

  An intriguing discussion is definitely worth comment. I do think that you ought topublish more on this subject matter, it might not be a taboo subject but generally people don’t discuss these topics.To the next! Kind regards!!

 13. iatf 16949 tieng viet گفته:

  An intriguing discussion is worth comment. I do think that you should publish more on this topic, it may not be a taboo subject but usually folks don’t discuss such topics. To the next! Many thanks!!

 14. Situs Terpercaya گفته:

  Greetings! Very helpful advice within this post!It is the little changes that make the greatest changes. Many thanks for sharing!Have a look at my blog post; pure hemp seed oil

 15. reparar iphone گفته:

  Hello.This post was really remarkable, especially because I was browsing for thoughts on this matter last Thursday.Also visit my blog foods rich in omega 3 fatty acids

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفده =