مراحل، هزینه و مدارک لازم برای ثبت شرکت در «تهران»

ثبت شرکت و موسسه‌ی تجاری در تهران| مدارک، مراحل و هزینه‌ی مورد نیازـ Company Registration in Tehran

پیش از اینکه با جزئیات ثبت شرکت و موسسه در تهران آشنا شویم، اجازه دهید تا کمی به ویژگی‌های استان و شهر تهران بپردازیم. استان تهران با مرکزیت شهر تهران پرجمعیت‌ترین استان ایران است. آب‌وهوای این منطقه به دلیل قرار گرفتن در دامنه جنوبی رشته‌کوه‌های البرز بسیار متنوع است. ارتفاعات شمالی استان سردسیر و نیمه‌مرطوب هستند، اما هر چه به سمت جنوب حرکت کنیم هوا گرم‌تر و خشک‌تر می‌شود. این ساختار اقلیمی موجب شده است که تنوع چشمگیری در فعالیت‌های اقتصادی وجود داشته باشد. از سوی دیگر، رودخانه‌هایی دائمی و پُرآب مثل جاجرود و لار از شمال استان سرچشمه می‌گیرند و به جنوب آن می‌رسند. ساخت سدهایی مثل امیرکبیر و لتیان در مسیر این رودها، نیروی برق و آب آشامیدنی مورد نیاز مردم را تامین می‌کند.

 

company registration سامانه ثبت شرکت آسان ثبت سهامی خاص مسئولیت محدود ثبت موسسه تجاری

 

این استان به شانزده شهرستان تقسیم شده است. شهرستان تهران در مرکز استان تهران واقع شده است و بیشترین جمعیت را دارد. پاکدشت، شهریار، قدس و اسلامشهر به ترتیب در رتبه‌های بعدی جمعیتی قرار دارند. بهارستان، ورامین، ملارد، ری، قرچک، پردیس، رباط‌کریم، دماوند، پیشوا، شمیرانات و فیروزکوه دیگر شهرستان‌های تهران هستند. نحوه ثبت شرکت در تهران در تمام شهرستان‌های آن یکسان است. بنابراین، هزینه ثبت شرکت در تهران در تمام شهرهای آن برابر است. قدمت تاریخی شهر ری و طبیعت زیبای شمیران همیشه مورد توجه گردشگران بوده‌اند. شهر دماوند نیز یکی از مقاصد تفریحی مهم است که در زمستان پذیرای علاقه‌مندان به اسکی می‌شود. شهرستان شهریار واقع در غرب استان نیز از نظر اقتصادی رو به رشد است. از پاکدشت نیز نباید غافل شد که از مهم‌ترین قطب‌های پرورش گل و گیاه در منطقه است.

 

آشنایی با جغرافیای صنعتی و اقتصادی شهر تهران

تهران پایتخت ایران و پرجمعیت‌ترین شهر کشور است. متمرکز بودن مهم‌ترین مراکز اداری و نهادهای دولتی در این شهر موجب رونق اقتصادی شده است. صاحبان صنایع و کارآفرینان نیز با در نظر گرفتن همین شرایط، دفاتر کاری خود را در این کلان‌شهر افتتاح می‌کنند. ثبت شرکت و موسسه در تهران بزرگ گزینۀ بسیار مناسبی برای تمام فعالان اقتصادی است. جاده‌هایی امن به تمام استان‌های مجاور و نیز چند پایانه مسافربری، فرودگاه و ایستگاه راه‌آهن موجب شده است که از سراسر ایران به این شهر بیایند. تهران همچنین مقصد اصلی تاجران بین‌المللی به ایران است. بازار فرهنگ و هنر نیز بسیار بیشتر از سایر نقاط کشور در تهران رونق دارد. در سال‌های اخیر، ثبت شرکت در تهران در تمام حوزه‌ها اعم از آموزشی و بهداشتی تا گردشگری و فناوری بسیار فراگیر شده است.

 

قوانین ثبت شرکت در تهران

اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری (sherkat.ssaa.ir) مرجع رسمی ثبت شرکت در تهران است. همۀ مراحل تشکیل شرکت با نظارت این اداره انجام می‌گیرد. این اداره زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور فعالیت می‌کند و وابسته به قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران است. تمام آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها، مقررات و دستورالعمل‌های مربوط به این حوزه از طریق همین سازمان اطلاع‌رسانی می‌شود. بر این اساس، اگر قصد فعالیت تجاری قانونی در تهران دارید باید شرکتی را در راستای فعالیت‌های خود تاسیس کنید تا از دید قانون نیز به رسمیت شناخته شوید. گفتنی است که قوانین ثبت شرکت و موسسه در تهران تفاوتی با دیگر استان‌ها و شهرهای کشور ندارد.

 

مدارک ثبت شرکت در تهران

در قانون تجارت ایران برای ثبت شرکت‌های گوناگون مدارک مستقلی در نظر گرفته شده است. مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که برخی مدارک برای تاسیس انواع شرکت‌ها یکسان است، اما شیوه تنظیم رسمی آنها با یکدیگر متفاوت است. همچنین آماده کردن این مدارک احتیاج به تخصص حقوقی و تجربه در این زمینه دارد. کوچک‌ترین نقصی در پرونده شما موجب بازگشت آن می‌شود. به طور کلی، با فراهم شدن امکان ثبت آنلاین شرکت دیگر ضرورتی برای مراجعه حضوری متقاضیان وجود ندارد. تمام مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در تهران را می‌توان به صورت اینترنتی تکمیل کرد و ارسال نمود. از آنجایی که تشکیل شرکت‌های سهامی خاص و شرکت‌های با مسئولیت محدود در تهران بسیار رایج است، جداگانه و به طور مشخص به آنها می‌پردازیم.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

۱. تکمیل و امضای دو نسخه از اساسنامه توسط خود سهامداران

۲. تکمیل و امضای دو نسخه اظهارنامه شرکت سهامی خاص توسط همه سهامداران

۳. ارائه دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسان که توسط سهامداران شرکت و نیز بازرسان آن به امضا رسیده باشد.

۴. مشخص کردن نخستین مدیران و بازرسان و قبول سمت مدیریت و بازرسی از سوی آنان.

۵. کپی شناسنامه برابر اصل شده همه مدیران و سهامداران و بازرسان

۶. کپی برابر اصل کارت ملی تمامی سهامداران، بازرسان و اعضای هیئت‌مدیره (در دفاتر اسناد رسمی استان تهران)

۷. ارائه گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل ۳۵% سرمایه اولیه شرکت

 

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران

۱. دو برگ تقاضانامه ثبت شرکت در استان تهران

۲. دو برگ شرکت‌نامه رسمی

۳. دو جلد از اساسنامه شرکت

۴. دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت‌مدیره

۵. فتوکپی شناسنامه همه شرکا و مدیران شرکت

۶. آگهی روزنامه رسمی برای افراد حقوقی

۷. تقویم‌نامه سرمایه غیر نقدی توسط شرکا (اگر تمام یا بخشی از سرمایه به صورت غیر نقدی باشد، شرکت برای اخذ مجوز معرفی خواهد شد)

 

مراحل تاسیس شرکت در تهران

مسیر ثبت شرکت و موسسه در تهران دارای پیچیدگی‌هایی است که بی‌توجهی به آنها ممکن است طی کردن آن را بسیار طولانی و دشوار کند. بهترین راه برای ثبت شرکت در تهران دنبال کردن گام به گام مراحل تاسیس شرکت است. نام‌گذاری، تعیین موضوع فعالیت شرکت، تکمیل مدارک، پرداخت هزینه‌ها و ارسال اصولی آنها در پاکت مخصوص پستی ترتیب این مراحل را روشن می‌کنند. تنظیم اساس‌نامه، شرکت‌نامه و صورتجلسات مجمع عمومی و هیئت‌مدیره معمولاً پرزحمت‌ترین مرحلۀ کار هستند. ثبت نهایی شرکت در تهران با درج آگهی در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و انتشار آگهی در روزنامه کثیرالانتشار به پایان می‌رسد.

 

هزینه ثبت شرکت در تهران

در قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران هفت نوع شرکت تجاری تعریف شده است: شرکت سهامی خاص، شرکت سهامی عام، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت نسبی، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، و شرکت تعاونی تولید و مصرف. انتخاب نوع شرکت به تجارت و زمینه‌های کاری شما بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه‌های مرتبط با ثبت شرکت به لینک زیر مراجعه کنید:

 

»»» تعرفه و هزینه ثبت انواع شرکت تجاری

 

مدت زمان تاسیس شرکت در تهران

ثبت شرکت و موسسه در تهران حدوداً بین ۲۵ تا ۳۵ روز کاری زمان می‌برد. مراحل تاسیس قانونی شرکت در تهران باید به ترتیب طی شود. تمامی مدارک پس از تکمیل و بازبینی به اداره ثبت شرکت‌ها ارسال می‌شوند. کارشناسان این اداره به بررسی دقیق آنها می‌پردازند و اگر اشکالی مشاهده کنند، مدارک را برای اصلاح باز می‌گردانند. نهایی شدن تاسیس شرکت در تهران پس از تایید بازرسان این اداره و صدور گواهی آگهی شرکت به انجام می‌رسد. گفتنی است که پرداخت مبلغ اضافی هیچ تاثیری در سریع‌تر طی شدن این روند قانونی و کاهش مدت زمان ثبت شرکت در تهران ندارد.

 

ثبت آنلاین شرکت در تهران

تمامی فرایند ثبت شرکت در تهران به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری است. دریافت بیشتر مجوزهای فعالیت از نهادهای گوناگون نیز به شکل اینترنتی امکان‌پذیر شده است. شما حتی می‌توانید کارت بازرگانی خود را نیز برای تاسیس شرکت در تهران از طریق سایت سازمان توسعه تجارت ایران دریافت کنید. سامانه هوشمند ثبت شرکت آسان‌ثبت نیز همیشه برای دریافت تازه‌ترین تغییرات و آخرین قیمت‌ها در دسترس شما است. کارشناسان این مجموعه نیز در تمام طول هفته و در تمام ساعات شبانه‌روز آمادۀ پاسخگویی به شما هستند. گفتنی است که هر گونه راهنمایی و مشاوره تخصصی در زمینه تشکیل شرکت در تهران کاملاً رایگان است.

راهنمای کامل ثبت شرکت‌های تجاری PDF

آدرس اداره ثبت شرکت‌ها در تهران

اداره کل ثبت شرکت‌های تهران در خیابان میرداماد، تقاطع اتوبان مدرس، پلاک ۲۷۵ واقع شده است. برای تاسیس شرکت در استان تهران علاوه بر این اداره می‌توانید به دفاتر پیشخوان دولت نیز مراجعه نمایید. شماره تلفن ۸۸۶۱۸۲۶۱ پاسخگوی شما در این زمینه خواهد بود. گفتنی است که شماره تلفن ثبت شرکت در تهران ۰۲۱۴۳۴۹۸ است.

مراکز ثبت شرکت در تهران نیز به نقاط مختلفی تقسیم می‌شوند که به ترتیب زیر هستند:

مرکز تهران از محله‌های امیرآباد، یوسف‌آباد، عباس‌آباد، بهار، جلفا، خواجه عبدالله، بهجت‌آباد، زرتشت، طالقانی (تخت‌جمشید)، سهروردی، تخت‌طاووس، توحید، آپادانا، جمهوری (نادری)، توپخانه، چهارراه استانبول، لاله‌زار، فاطمی، آرژانتین و خیابان آذربایجان تشکیل شده است. گفتنی است که راه‌اندازی شرکت در تهران در این محله‌ها بسیار متداول است. دلیل آن نیز دسترسی راحت‌تر مشتریان به این مناطق است. گفتنی است که دفتر موسسه‌های ثبت شرکت در تهران نیز عمدتاً در این قسمت هستند.

شمال تهران شامل محله‌های تجریش، نیاوران، قلهک، ونک، دروس، ظفر، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، اقدسیه، جردن، الهیه، ولنجک، جماران، سعادت‌آباد، ازگل، لویزان، مینی‌سیتی، سوهانک، حسین‌آباد، مبارک‌آباد، اوین، درکه، فرحزاد، پونک، شهرک غرب و جنت‌آباد می‌شود. تاسیس شرکت در شمال تهران به دلیل بالا بودن اجاره‌ها، پرهزینه‌تر از دیگر نقاط است.

شرق تهارن نیز:

تهرانپارس، نارمک، تهران نو، پیروزی، شهرک امید، وحیدیه، شهرک ویلایی زیتون، خیابان گرگان، سرخه‌حصار، شمس‌آباد، حکیمیه، مجیدیه، نیروی هوایی، منصورآباد، حشمتیه و نظام‌آباد نیز مهم‌ترین محله‌های شرق تهران هستند. رودهن و بومهن را نیز باید به این فهرست اضافه کرد. تشکیل شرکت در این مناطق به علت دسترسی به جاده‌های خروجی تهران بسیار مورد توجه متقاضیان است. معروف‌ترین محله‌ها در غرب تهران نیز شامل گیشا، آریاشهر، شهر زیبا، چیتگر، ستارخان، شهران، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، شهرک امیرکبیر، کن، وردآورد، فردوس و دهکده المپیک می‌شوند.

در جنوب تهران نیز محله‌های افسریه، نازی‌آباد، مشیریه، شهرک مسعودیه، خانی‌آباد نو، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، خیابان آذری، اتابک، میدان خراسان، خزانه، شاپور، سیروس، جوادیه، دروازه غار، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، سیزده‌آبان، دولت‌آباد، کیان‌شهر، یافت‌آباد و مولوی جزو مراکز اصلی محسوب می‌شوند. ثبت شرکت و موسسه در این قسمت از شهر کم‌هزینه‌تر از دیگر بخش‌ها است.

مزایای تاسیس شرکت در تهران

ثبت شرکت و موسسه در تهران مزایای بسیار زیادی دارد:

به طور کلی یکی از مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت تجاری می‌تواند این باشد که شما می‌توانید از تخصص افراد فعال در این زمینه استفاده کنید. افراد استخدام شده طبق قوانین جاری برای شما کار می‌کنند و در مقابل شما تعهداتی نسبت به این افراد دارید.

از دیگر مزایای ثبت شرکت در تهران این است که تمامی افراد فعال در شرکت دارای حقوق قانونی هستند و در صورت ایجاد هر گونه مشکل قانون از این افراد حمایت می‌کند. شرکت در مزایده و مناقصه‌ها برای یک شرکتی که ثبت شده امکان پذیر است.

با ثبت شرکت در تهران تمامی اطلاعات مربوط به فعالیت شرکت به صورت واضح موجود است و شرکت موظف به چاپ کردن اطلاعات در یک روزنامه کثیرالانتشار است. اعتبار شرکت با گذشت زمان از تاریخ ثبت بالا می‌رود.

دریافت بعضی از وام‌ها و امتیازاتی که به شرکت‌ها تعلق می‌گیرد پس از ثبت شرکت در تهران به شرکت شما نیز تعلق می‌گیرد.

 

سامانه ثبت شرکت سهامی خاص سهامی عام آسان ثبت مسئولیت محدود

 


پرسش‌های متداول پیرامون ثبت شرکت در تهران

 

✅ قوانین تشکیل شرکت در تهران چه تفاوتی با دیگر شهرها دارد؟

✔️ قوانین ثبت شرکت در تهران تفاوتی با دیگر استان‌ها و شهرهای کشور ندارند. اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری مرجع رسمی ثبت شرکت در تهران است.

✅ مهم‌ترین مدارک ثبت شرکت در تهران کدام موارد هستند؟

✔️ در قانون تجارت ایران برای ثبت شرکت‌های گوناگون مدارک مستقلی در نظر گرفته شده است. مدارک شناسایی شرکا، اظهارنامه، اساس‌نامه، شرکت‌نامه، صورتجلسه مجمع عمومی و هیئت‌مدیره، مجوز فعالیت و گواهی تامین سرمایه شرکت مهم‌ترین آنها هستند.

✅ مراحل تاسیس شرکت در تهران به چه ترتیب است؟

✔️ مسیر ثبت شرکت و موسسه در تهران دارای پیچیدگی‌هایی است که بی‌توجهی به آنها ممکن است طی کردن آن را بسیار طولانی و دشوار کند. نام‌گذاری، تعیین موضوع فعالیت، تکمیل مدارک، پرداخت هزینه‌ها و ارسال آنها در پاکت مخصوص پستی ترتیب این مراحل را روشن می‌کنند.

✅ نحوه ثبت شرکت در تهران بزرگ چگونه است؟

✔️ نحوه ثبت شرکت در تهران بزرگ همانند دیگر نقاط کشور است. کافی است پس از انتخاب نوع شرکت خود، مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت را آماده کنید.

✅ هزینه ثبت شرکت در تهران چقدر است؟

✔️ مجموع هزینه‌های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران در سال ۱۴۰۰، مبلغ ۲.۰۵۰.۰۰۰ تومان و مجموع هزینه‌های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران در سال ۱۴۰۰، ۲.۴۰۰.۰۰۰ است. این عدد با در نظر گرفتن حداقل تعداد اعضا و کمترین سرمایه محاسبه شده است. برای محاسبه دقیق هزینه‌های تاسیس شرکت می‌توانید به سامانه هوشمند ثبت شرکت آسان‌ثبت مراجعه فرمایید.

✅ ثبت شرکت در تهران چقدر طول می‌کشد؟

✔️ ثبت قانونی شرکت در تهران حدوداً بین ۲۵ تا ۳۵ روز کاری زمان می‌برد.

✅ آیا ثبت آنلاین شرکت در تهران امکان‌پذیر است؟

✔️ بله، تمام فرایند ثبت شرکت در تهران به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری است.

✅ مدت زمان لازم برای ثبت اینترنتی شرکت در استان تهران چقدر است؟

✔️ ثبت شرکت در سامانه آسان‌ثبت به سریع‌ترین شکل ممکن و قانونی آن انجام می‌گیرد. این زمان، بسته به نوع شرکت مورد نظر شما، حدوداً بین ۲۵ تا ۳۵ روز کاری زمان می‌برد.

✅ شرایط ثبت شرکت در شهر ری چیست؟

✔️ نحوه ثبت شرکت در سراسر استان تهران یکسان و همانند دیگر نقاط کشور است. برای ثبت شرکت در ری کافی است پس از انتخاب نوع شرکت خود، مدارک مورد نیاز جهت ثبت آن نوع شرکت را آماده کنید.

✅ مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص در تهران چیست؟

✔️ تکمیل و امضای دو نسخه از اساسنامه توسط سهامداران؛ تکمیل و امضای دو نسخه اظهارنامه شرکت سهامی خاص توسط سهامداران؛ ارائه دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسان که توسط سهامداران شرکت و نیز بازرسان آن به امضا رسیده باشد؛ مشخص کردن نخستین مدیران و بازرسان و قبول سمت مدیریت و بازرسی از سوی آنان؛ کپی شناسنامه برابر اصل شده همه مدیران و سهامداران و بازرسان؛ کپی برابر اصل کارت ملی تمامی سهامداران، بازرسان و اعضای هیئت‌مدیره؛ ارائه گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل ۳۵% سرمایه اولیه شرکت.

✅ مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران چیست؟

✔️ دو برگ تقاضانامه ثبت شرکت و موسسه در استان تهران؛ دو برگ شرکت‌نامه رسمی؛ دو جلد از اساسنامه شرکت؛ دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت‌مدیره؛ فتوکپی شناسنامه همه شرکا و مدیران شرکت؛ آگهی روزنامه رسمی برای افراد حقوقی؛ تقویم‌نامه سرمایه غیرنقدی توسط شرکا.

✅ ثبت تغییرات شرکت در تهران به چه صورت انجام می‌گیرد؟

✔️ هر تغییری که در ساختار مدیریتی شرکت و سرمایه آن رخ می‌دهد باید به صورت قانونی ثبت شود. پروسه ثبت تغییرات شرکت در تهران با ارائه مدارک لازم برای این منظور آغاز می‌شود و با آگهی آنها در روزنامه رسمی کشور به پایان می‌رسد.

✅ اداره ثبت شرکت‌ها در تهران کجاست؟

✔️ اداره کل ثبت شرکت‌های تهران در خیابان میرداماد، تقاطع اتوبان مدرس، پلاک ۲۷۵ واقع شده است. شماره تلفن ثبت شرکت در تهران نیز ۰۲۱۴۳۴۹۸ است.

✅ آیا می‌توان از طریق دفاتر پیشخوان برای ثبت شرکت اقدام کرد؟

✔️ ثبت شرکت در تمام شهرهای تهران با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت امکان‌پذیر شده است. برای این منظور فقط کافی است مدارک ثبت شرکت خود را به نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان ببرید.

✅ ثبت شرکت در مرکز تهران به چه ترتیب است؟

✔️ مرکز تهران از محله‌های امیرآباد، یوسف‌آباد، عباس‌آباد، بهار، خواجه‌عبدالله، بهجت‌آباد، زرتشت، طالقانی، سهروردی، تخت‌طاووس، توحید، آپادانا، جمهوری، توپخانه، چهارراه استانبول، لاله‌زار و فاطمی تشکیل شده است. نحوه ثبت شرکت در تمامی محلات تهران یکسان است.

✅ ثبت شرکت در شمال تهران به چه صورت است؟

✔️ شمال تهران شامل محله‌های تجریش، نیاوران، قلهک، ونک، ظفر، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، اقدسیه، جردن، الهیه، ولنجک، جماران، سعادت‌آباد، آرژانتین، می‌شود. قوانین ثبت شرکت در همۀ محلات تهران یکسان است.

✅ ثبت شرکت در شرق تهران به چه ترتیب است؟

✔️ تهرانپارس، نارمک، تهران نو، پیروزی، وحیدیه، سرخه‌حصار، حکیمیه، مجیدیه، نیروی هوایی و نظام‌آباد مهم‌ترین محله‌های شرق تهران هستند. تاسیس شرکت در سراسر استان تهران به یک ترتیب انجام می‌شود.

✅ ثبت شرکت در غرب تهران به چه صورت است؟

✔️ معروف‌ترین محله‌ها در غرب تهران شامل گیشا، آریاشهر، پونک، چیتگر، ستارخان، شهران، طرشت، اکباتان، تهرانسر، شهرک غرب، جنت‌آباد، آزادی، فردوس و دهکده المپیک می‌شوند. مراحل ثبت شرکت در تهران در تمام محله‌ها و شهرستان‌ها یکسان است.

✅ ثبت شرکت در جنوب تهران به چه ترتیب است؟

✔️ در جنوب تهران محله‌های افسریه، نازی‌آباد، مشیریه، خانی‌آباد نو، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، خیابان آذری، اتابک، میدان خراسان، خزانه، شاپور، سیروس، جوادیه، دروازه غار، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، دولت‌آباد، کیان‌شهر، یافت‌آباد و مولوی جزو مراکز اصلی محسوب می‌شوند. راه‌اندازی شرکت در این محلات کم‌هزینه‌تر از دیگر مناطق خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *