loading

لطفا صبر کنید...

قوانین و مقررات سامانه ثبتی و حقوقی شرکتها - آسان ثبت توافق نامه کاربری - به تاریخ 1395/11/01

پیش از اینکه عضو سامانه آسان ثبت شوید یا از خدمات و ابزار سامانه استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید.
با قبول این توافق‌نامه کاربری، شما پذیرفته ‌اید هر زمان که از سایت‌های زیر مجموعه و خدمات سامانه ثبت آنلاین آسان ثبت، یا از ابزارهایی که در دسترس کاربران قرار داده شده تا با آن از خدمات ارئه شده بهره‌ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‌نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‌الاجراست.
فعاليت‌هاي سامانه ثبت آنلاین آسان ثبت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

مسئولیت صحت و کیفیت اطلاعات ورودی در سامانه آسان ثبت به عهده کاربر بوده و سامانه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر تعهد می دهد تا عامل تلاش جهت نفوذ و هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص دیگر را در اسرع وقت به امور مشتریان سامانه آسان ثبت اطلاع دهد.
کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌ نام و رزرو به صورت صحیح در سامانه آسان ثبت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل صرفا بر عهده‌ی کاربر مربوطه خواهد بود.
کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی یا نوع تصمیمات مجامع یا نوع شرکت ثبتی را در اسرع وقت در سامانه آسان ثبت اصلاح نماید. در غیر این‌ صورت سامانه آسان ثبت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت. در ضمن هر گونه تغییر در تصمیمات مجامع ،اطلاعات افراد شرکت، تغییر سمتها، تغییر در نوع شرکت مورد تقاضای ثبت بعد از تایید نهایی اطلاعات مشمول هزینه و تعرفه دوباره بوده و کاربر حق هیچگونه اعتراض را در این باره نخواهد داشت.
سامانه آسان ثبت در قبال تاخیر یا عدم رعایت مواعد قانونی از سوی مشتری یا اداره ثبت شرکت ها و سایر ادارات دولتی طرف اجرای کار ، مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت .
همچنین در مورد انصراف مشتری ، کنسل کردن تمام یا برخی خدمات انتخاب شده، از آنجا که خدمات سامانه آسان ثبت با مشخصات فردي مصرف كننده انجام شده و به طور واضح جنبه شخصي دارند و به دليل طبيعت این خدمات، نمي توانند بازپس داده شوند ، به موجب بند "د" ماده یک آیین نامه اجرایی مواد 38 و 42 قانون تجارت الکترونیک ، مصوب 1383/10/9 هیات وزیران ، وجه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی گردد. در مورد خدمات مربوط به چاپ آگهی ها در روزنامه رسمی و یا روزنامه های کثیرالانتشار نیز به موجب بند "و" آیین نامه فوق ، مربوط به روزنامه، نشريه و مجلات مطابق تعريف قانون مطبوعات، وجه پرداختی مسترد نمی گردد.
مشاهده، استفاده و یا عضویت در سامانه آسان ثبت به منزله عضویت در خبرنامه آسان ثبت بوده و سامانه می تواند از ایمیل و تلفن ثبت نام کنندگان برای ارسال خبرنامه های خود و همچنین اطلاع رسانی خدمات استفاده کند.
سامانه آسان ثبت صرفا بر اساس اطلاعات وارد شده و در خواست کاربر اقدام به تولید صورتجلسات درخواستی بر اساس قوانین موضوعه می نماید و هیچگونه مسولیتی در قبال ذیحق نبودن یا عدم صحت اطلاعات ورودی توسط کاربر ندارد .
هرگونه سوء استفاده از سامانه آسان ثبت، سایت اینترنتی ، مکاتبه از طرف سامانه آسان ثبت و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
سامانه آسان ثبت این حق را برای خود محفوظ می دارد که که در هر زمان بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی همکاری خود را بدون ارائه دلیل با کاربر ختم کند. حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورند، حقوق مالکیت معنوی را رعایت نکنند، ، مرتکب موارد جعل اسناد و مدارک شوند، موارد مغایر با قوانین کشور را انجام دهند و یا موارد مشابه دیگری را مرتکب شوند بدون اخطار بسته خواهد شد.
درصورت ختم همکاری به علت نقض قوانین سایت، حساب کاربری شما بسته شده و هیچ پرداخت و اعتباری (هدیه) را دریافت نخواهید کرد. درصورت وجود بدهی، علاوه بر اینکه می‌بایست بدهی خود را با سامانه آسان ثبت تسویه کنید، می‌بایست هزینه زیان وارد شده و هزینه‌ های حقوقی وارده را نیز پرداخت کنید و شما موافقت می کنید که سامانه آسان ثبت مجاز است هزینه ایجاد شده را از حساب کاربری شما برداشت کند.
کاربرانی که حساب کاربری آنها به علت دیگری غیر از نقض قوانین سایت و یا موارد فوق الذکر بسته شده باشد، می‌توانند تمام اعتبار و پرداخت‌های خود را دریافت کنند. درصورت فسخ حساب کاربری، شما هیچ ادعایی علیه سامانه آسان ثبت در رابطه با تعلیق یا فسخ عضویت نخواهید داشت. به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید مدیران سامانه، اکانت‌های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم.
ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‌ها، خدمات و ابزارهای سامانه آسان ثبت را نزد خود محفوظ نگه می‌داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.
برخی از خدمات سامانه آسان ثبت رایگان و برخی با پرداخت هزینه برای دوره زمانی مشخص و برخی به صورت یک بار پرداخت می باشد، کاربران جهت بهره مندی از هر قسمت از خدمات ملزم به پرداخت هزینه تعیین شده برای آن خدمت می باشند.
در صورتی که نادرست بودن اطلاعات مندرج درسامانه توسط کاربر برایمان محرز شود، حساب کاربری وی معلق شده و موضوع جهت بررسی به شورای مربوط درسامانه ارجاع داده خواهد شد. در صورتی که کاربری نسبت به کاربر دیگر هر نوع شکایت و ادعایی دارد، میتواند از طریق فرم تماس با ما مراتب را به اطلاع واحد امور مشتریان برساند تا نسبت به موضوع رسیدگی شود.
بدیهی است سامانه آسان ثبت نسبت به موارد تخلف کاربران که از آن بی اطلاع باشد مسئولیتی ندارد.
کاربر بدینوسیله متعهد میشود کلیه پرداختها از کارت بانکی شخصی خود یا کارتی که قانونا حق برداشت از آن را دارد صورت پذیرد کلیه عواقب قانونی عدم رعایت این موضوع متوجه مشتری بوده و آسان ثبت در این باره هیچ گونه مسوولیتی ندارد. چنانچه نماینده یا وکیل شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به انجام امور مربوطه در سامانه آسان ثبت نموده باشد در صورت عزل وکیل یا نماینده باید مراتب کتبا به آسان ثبت اعلام گردد ، در غیر اینصورت آسان ثبت هیچگونه مسوولیتی در این رابطه نخواهد داشت.
چنانچه در روند سفارش کاربر تا حصول نتیجه مربوطه ، به علت تخطی مشتری از این تفاهم نامه یا در نتیجه قصور یا تقصیر وی خسارتی به او یا شخص ثالث وارد گردد، آسان ثبت در این رابطه هیچ مسوولیتی نداشته و کاربر مسوول جبرات کلیه خسارات است.
چنانچه در روند سفارش مشتری تا حصول نتیجه مربوطه ، به علت تغییر قوانین مربوطه و یا روند اداری اختلالی ایجاد گردد شروع روند جدید مستلزم پرداخت هزینه جدید میباشد. دامنه Asansabt.com نام "آسان ثبت"، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، محصولات و خدمات درج شده در سایت، متعلق به آسان ثبت بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‏ ها، فرم‏ها، درخواست‏ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها در مالکیت انحصاری سامانه آسان ثبت بوده و بدون کسب اجازه کتبی کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. مالکیت و منافع کلیه حقوق سامانه آسان ثبت و مندرجات آن منحصرا متعلق به آسان ثبت خواهد بود.
ثبت‌نام در پنل سایت و یا درج اطلاعات در هر سامانه اعم از استعلامی و خدماتی سایت آسان ثبت به معنی پذیرش همه‌ی قوانین و ضوابط آسان ثبت است. آسان ثبت این حق را دارد که پس از ثبت نام و یا استفاده از خدمات استعلامی توسط کاربران ، نتایج مربوط به استعلام و یا هشدارهای مربوط و یا سفارش های مرتبط با شرکت یا برند کاربر را از طریق ارسال پیامک با خط خدماتی در زمان های مناسب به اطلاع کاربران برساند و کاربر در این خصوص حق اعتراض نداشته و در صورت اعتراض فقط می تواند با ارسال عدد مشخص شده در پیامک ، سرویس اطلاع رسانی فوق را مسدود نماید.
مالکیت ثبت‌نام شما در پنل سایت آسان ثبت متعلق به خود شما است و مجاز به در اختیار گذاشتن آن با افراد و سازمان‌های دیگر نیستید. آسان ثبت می‌تواند در هر زمان اقدام به تغییر قوانین کند و شروط و قوانین تغییریافته از طریق همین صفحه اعلام می‌گردد اما تغییر قوانین مالی، حساب‌های قبلی را تغییر نخواهد داد.
اطلاعات مالی و غیرمالی مدیران شرکتها ، تبلیغ‌دهندگان و کاربران محرمانه است و آسان ثبت ضمانت می‌کند اصول رازداری و حرفه‌ای را در مورد این اطلاعات رعایت کرده و در هیچ صورتی به‌جز حکم دادگاه، آن‌ها را در اختیار هیچ فرد و سازمانی قرار ندهد.
آسان ثبت می‌تواند با توجه به سیاست‌های خود نسبت به قطع موقت یا دائم سرویس‌های خود اقدام کند.
عدم اعتبار جزئی هریک از مفاد این صفحه و یا مغایرت اجرایی آن‌ها با قوانین یا به‌موجب حکم نهادهای ذی‌ربط، به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نیست. عدم اعمال هریک از مفاد این صفحه به معنی عدم وجود حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود. در صورت بروز هر گونه اختلاف ناشی از خدمات ارائه شده به موجب این سامانه و راجع به تفسیر، نقض، و اجرای مفاد این سامانه و همچنین در صورت عدم پرداخت هزینه های استفاده از خدمات آسان ثبت، حتي‎ المقدور طرفین سعی خواهند نمود با حسن نیت و مذاکره موضوع را حل نمایند.
در غیر این صورت موضوع اختلاف توسط مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران و یا مرکز داوری سازمان تجارت الکترونیک (ای نماد) با صدور رای داوری به صورت قطعی و لازم‏ الاجرا حل و فصل می شود. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذی ربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقت نامه‏ ای مستقل است و در هر حال، لازم الاجرا است.