سامانه اصلاح کدپستی

1
ثبت درخواست
2
پرداخت
3
تکمیل اطلاعات

دفاتر پلمب قانونی شرکتها و موسسات فقط به کدپستی ثبت شده در سامانه ثبت شرکتها ارسال می‌شوند و اگر کدپستی ثبتی شما اصلاح نگردد نمی‌توانید دفاتر پلمب خود را دریافت کنید .
بنابراین لازم است نشانی ثبتی شرکت یا موسسه خود را که شامل کدپستی و نشانی می‌باشد با تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی تغییر داد و تغییرات مذکور را در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسانید.
سامانه هوشمند آسان‌ثبت در این مسیر به عنوان وکیل و نماینده شما پروسه فوق را برایتان انجام می‌دهد.
کافیست اطلاعات زیر را تکمیل نمایید :

اطلاعات بیشتر

می‌توانید با استفاده از این سامانه :
• از ثبت آدرس و کدپستی صحیح ثبت شده شرکت در سامانه اداره ثبت شرکتها مطلع و در صورت مغایرت نسبت به اعلام و اصلاح نشانی صحیح اقدام نمایید.شرکتها را به روزنامه کثیرالانتشار جهت چاپ ارسال نمایید .
• تنها با وارد کردن شناسه ملی شرکت می‌توانید از صحت آخرین نشانی اعلام شده به اداره ثبت شرکتها مطلع و در صورت مغایرت نسبت به اصلاح آن اقدام کنید .
• به راحتی می‌توانید با اعلام کدپستی صحیح شرکت نسبت به اصلاح و اعلام به اداره ثبت شرکتها اقدام نمایید.

  • 1

    کدپستی صحیح براساس آخرین نشانی دریافت شده از اداره پست و اصطلاحا دریافت تاییدیه پستی

  • 2

    مدارک شناسایی اعضای هیئت مدیره

  • 3

    آخرین آگهی تغییرات شرکت

بله کاملا ضروری است. با توجه به اینکه ارسال دفاتر پلمب قانونی شرکتها و هر گونه مکاتبه قانونی و مالیاتی صرفا به کد پستی شرکت (مطابق با استعلام از سامانه پست) ارسال می‌شود، شرکت‌هایی که کد پستی اشتباه و یا نامربوط (مانند ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱) دارند باید حتما کد پستی صحیح خود را از طریق ثبت تغییرات کد پستی به اداره ثبت شرکتها اعلام و ثبت نمایند.

تمامی شرکت‌هایی که دارای کد پستی اشتباه و یا با نشانی غیر واقعی هستند از دریافت دفاتر پلمب قانونی محروم می‌شوند. همچنین این شرکتها از دریافت هرگونه ابلاغیه قانونی و مالیاتی که باید به نشانی شرکت ارسال گردد هم محروم می‌شوند.
نکته بسیار مهم این است که عدم حضور شرکت یا شخص تحویل گیرنده در کد پستی ثبت شده رافع مسئولیت شرکت نخواهد بود.

با اصلاح کد پستی به کد پستی دقیق محل اقامت شرکت می‌توانید دفاتر پلمب قانونی شرکت و ابلاغیه‌ها و اخطارهای مالیاتی و قانونی را در زمان مناسب دریافت کنید و مشمول جرایم مالیاتی و قانونی نگردید.

ممکن است کدپستی ثبت شده شرکت شما در سامانه ثبت شرکتها درست باشد ولی شما از محل شرکت نقل مکان نموده باشید. در این صورت هم حتما نشانی جدید را در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسانید تا دفاتر پلمب قانونی شرکت و ابلاغیه ها و اخطارهای مالیاتی و قانونی را در زمان مناسب دریافت کنید و مشمول جرایم مالیاتی و قانونی نگردید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید