بسته شرکت های تازه تاسیس

ورود به سامانه
ثبت شرکت

مجموعه سفارشهای آنلاین و آسان

اقدامات لازم پس از ثبت شرکت
چاپ آگهی تاسیس در روزنامه رسمی کشور
چاپ آگهی تاسیس در روزنامه کثیرالانتشار شرکت
دریافت به موقع دفاتر پلمب قبل از شروع به فعالیت شرکت
جلوگیری از تعلق مالیات علی الراس و جریمه های سنگین مالیاتی
سه گام سه امتیازی دیگه مونده تا با خیال راحت شرکتدار بشین!
روزنامه رسمی یک نهاد حکومتیه که زیر نظر قوه قضائیه اداره میشه. هر شخصیت حقوقی مثل شرکت یا موسسه که بخواد به طور قانونی شروع به فعالیت کنه باید آگهی تاسیس یا همون اطلاعیه قانونی آغاز به فعالیتش رو در این روزنامه منتشر کنه.
روزنامه رسمی رو که همه نمیخونن. تازه فقط اسمش روزنامست و واقعا روزنامه ای با اخبار مختلف نیست. بخاطر همین باید طبق قانون, آگهی تاسیس شرکت یا موسسه تون رو علاوه بر روزنامه رسمی, در روزنامه کثیرالنتشاری که زمان ثبت انتخاب کردید (مثل ایران, شرق, اعتدال) چاپ کنید. البته این روزنامه ها هم بر اساس قیمت چاپ آگهی به دو دسته ی کم هزینه و پر هزینه تقسیم میشن.
حالا این دو گام رو که طی کردید, شرکت شما از نظر قوه ی قضاییه قانونیه ولی برای درج حسابهای مالی و تمامی دریافتی ها و پرداختی های شرکت حتما باید دفاتر قانونی پلمپ شده شامل یک جلد دفتر کل و یک جلد دفتر روزنامه رو تهیه کنید. تاریخ پلمپ این دفاتر حتما باید قبل از تاریخ شروع به فعالیت شرکت باشه و حتی اگر فعالیتی ندارید هم تهیه اونها قانونا الزامیه!

حالا با خیال راحت شما ۱۰۰ درصد کار های قانونی برای ثبت شرکت و موسسه تون رو انجام دادین و میتونید به کسب و کارتون برسید.

خدا به کسب و کارتون برکت بده

راستی اگه از اون دسته افرادی هستین که قصد فعالیت با شرکتتون رو ندارید, حتما نوشته اظهارنامه ی عدم فعالیت برای شرکت های غیر فعال رو بخونید تا اواخر تیرماه هرسال با خیال راحت بخوابید و مالیاتچی ها دنبالتون نگردند تا جریمتون کنن.