آسان ثبت

در حال دریافت اطلاعات...

samane

بررسی و پرداخت روزنامه کثیر الانتشار

کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی صاحب کسب و کار می بایستی نسبت به ثبت سفارش و دریافت دفاتر قانونی پلمب شده سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ شامل دفتر کل و دفتر روزنامه تا پیش از پایان سال جاری اقدام نمایند تا از تعلق جرائم مالیاتی جلوگیری نمایند. توجه: دفاتر پلمب فقط به نشانی ثبتی شرکت ارسال میگردد چنانچه کد پستی ثبتی شما اشتباه بوده و یا نشانی شرکت تغییر کرده است، اصلاح کدپستی فقط با ثبت صورتجلسه مجمع عمومی امکان پذیر است. در این سامانه با وارد کردن شناسه ملی شرکت، سفارش دفاتر پلمب قانونی را ثبت می‌نمایید.

مراحل روزنامه کثیرالانتشار

 • مشخصات کاربر
 • مشخصات شرکت
 • پرداخت

samane پرسش و پاسخ

arrowdown

مدارک مورد نیاز برای استفاده از سامانه روزنامه کثیرالانتشار آسان‌ثبت

 • 1

  شناسه ملی شرکت

 • 2

  تلفن همراه

 • 3

  تایید آدرس و کد پستی جهت ارسال روزنامه

پرسش و پاسخ های بیشتر

انحلال شرکت‌ها به چه معنی است؟

انحلال شرکت‌ها به معنای تعطیل شدن و پایان یافتن فعالیت‌های تجاری آنها است. در این شرایط، شرکا باید به اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری مراجعه کنند و این موضوع را با آگهی در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار به صورت عمومی اطلاع‌رسانی نمایند.

هزینه انحلال شرکت‌ها چه مقدار است؟

هزینه انحلال شرکت‌های با مسئولیت محدود و سهامی خاص به میزان بدهی‌های شرکت بستگی دارد. علاوه بر آن شامل تعرفه درج آگهی انحلال شرکت با مسئولیت محدود در روزنامه کثیرالانتشار و رسمی نیز می‌شود.

مراحل انحلال شرکت‌ها چگونه است؟

گام اول برای طی کردن مراحل انحلال شرکت تشکیل مجمع عمومی فوق‌العاده است. صورت‌جلسه آن نیز باید با معرفی مدیر تصفیه و موافقت او تنظیم گرد؛ سپس گواهی انحلال صادر می‌شود که باید در روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار آگهی شود.

پیگیری انحلال شرکت بر عهده کیست؟

این وظیفه سنگین طبق قانون بر عهده مدیر تصفیه گذاشته شده است. این فرد موظف است ظرف شش ماه این کار را به انجام برساند و ختم تصفیه شرکت را اعلام نماید.

لیست روزنامه‌‌های پرهزینه

چاپ آگهی در روزنامه‌های پرهزینه برای شرکت‌های بزرگی که تبلیغات برای آن‌ها با اهمیت است بسیار کاربردی است. در همین راستا بهتر است روزنامه‌هایی را برای تبلیغات انتخاب کنند که چندین سال است فعالیت دارند و در بالاترین تیراژ به مردم ارائه می‌شوند. از جمله نمونه‌های این روزنامه‌ها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
همشهری، جمهوری اسلامی، شرق، ایران، اطلاعات، فرهیختگان، دنیای اقتصاد، اعتماد، کیهان، آفتاب یزد، جوان، هفت صبح، گل، خراسان، جهان صنعت، جوان، آرمان امروز، قدس، جهان اقتصاد، فرصت.

استعلام آگهی در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار

باید توجه داشت در هر شرکتی ممکن است در طول زمان کاری خود و بر حسب قوانین مربوطه، در اساسنامه شرکت تغییراتی اعمال شود؛ پس از ثبت تغییرات مربوطه در سازمان ثبت شرکت‌ها، آگهی مربوط به شرکت را در روزنامه رسمی کشور و روزنامه کثیرالانتشار شرکت درج می‌نمایند که نسخه‌های فیزیکی از آن به نشانی شرکت از طریق پست ارسال می‌گردد و در اختیار شرکت قرار می‌گیرد. شما می‌توانید از طریق سامانه استعلام آگهی آسان ثبت این تغییرات را پی‌گیری کنید

روزنامه کثیرالانتشار چیست؟

به‌طورکلی به تمام نشریات چاپی که صحافی نشده باشند و به‌صورت روزانه یا غیر آن در سطح کشوری، منطقه‌ای، استانی و یا محلی منتشر می‌شوند روزنامه کثیرالانتشار گفته می‌شود.

در چه مواردی باید اقدام به انتشار آگهی در روزنامه کثیرالانتشار کنیم؟

هر زمان که درخواستی با عنوان تاسیس و یا هرگونه تغییراتی به اداره ثبت شرکتها داشته باشید پس از دریافت آگهی باید نسبت به پرداخت آگهی و چاپ آن در روزنامه کثیرالانتشار اقدام نمایید .
هر آگهی ثبتی پس از صدور و دریافت از اداره ثبت الزاما بایستی در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار به چاپ برسد.

هزینه چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار چقدر است؟

هزینه هر آگهی براساس نوع و تعداد خطوط و متن آگهی و تعداد کاراکتر بررسی شده در روزنامه محاسبه و اعلام می‌شود.
هزینه هر آگهی براساس تعداد خطوط و متن آگهی و چاپ در گروه روزنامه های کم‌هزینه (مانند روزنامه اعتدال) و پرهزینه (مانند روزنامه همشهری) بسیار متفاوت است و هزینه چاپ در روزنامه های پر هزینه ۵ برابر روزنامه‌های کم‌هزینه است.

آیا امکان پرداخت آنلاین هزینه روزنامه کثیرالانتشار وجود دارد؟

بله! با استفاده از سامانه هوشمند روزنامه کثیرالانتشار آسان‌ثبت و تنها با وارد کردن شناسه ملی شرکت، شما به صورت آنلاین و یکجا تمامی آگهی‌های روزنامه کثیرالانتشار خود را پرداخت خواهید نمود.

آیا برای ثبت شرکت نیاز به چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار وجود دارد؟

بله تمامی شرکتهای تازه تاسیس باید آگهی دریافتی از اداره ثبت شرکتها را در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار به چاپ برسانند.

آیا برای تغییرات شرکت نیاز به چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار است؟

بله تمامی آگهی‌های صادر و دریافت شده از اداره ثبت شرکتها باید در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار به چاپ برسد.

اطلاعات بیشتر

arrowdown

ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
متن نظر
ورود به سامانه
close avatar