بررسی و پرداخت روزنامه کثیر الانتشار

1
مشخصات شرکت
2
تایید اطلاعات
3
پرداخت

انتشار آگهی(های) ثبتی کلیه شرکت‌ها و موسسات در روزنامه‌های کثیرالانتشار در راستای ماده‌های 197 و 200 قانون تجارت و ماده‌ی 6 نظام‌نامه مربوطه الزامی است.

روزنامه کثیرالانتشار همان روزنامه هایی است که همه روزه در کیوسک های مطبوعاتی مشاهده می کنید. مانند روزنامه های : اعتدال ، ایران ، اطلاعات ، شرق ، جمهوری اسلامی و ... روزنامه شرکت در زمان ثبت ، در سامانه ثبت شرکتها تعیین شده و در صورت پرهزینه بودن آن ، تغییر روزنامه فقط با ثبت صورتجلسه مجمع عمومی امکان پذیر است.

جهت استعلام و پرداخت آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

توجه : کد پستی فوق صرفا مربوط به ارسال نسخه کاغذی روزنامه کثیر الانتشار بوده و میتواند کد پستی محل شرکت نباشد.

اطلاعات بیشتر

می‌توانید با استفاده از این سامانه : بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات ثبتی شرکت و متن آگهی تنها با وارد کردن شناسه ملی شرکت تعداد آگهی‌های پرداخت نشده دریافتی از اداره ثبت شرکتها را به روزنامه کثیرالانتشار جهت چاپ ارسال نمایید .
تنها با وارد کردن شناسه ملی شرکت، تعداد آگهی و مبلغ محاسبه شده به صورت آماده‌ی پرداخت برای شما در دسترس خواهد بود و می‌توانید تمام آگهی‌های خود را یکجا پرداخت نمایید.
لینک آماده و محاسبه شده مبلغ آگهی‌های پرداخت نشده دریافتی از اداره ثبت شرکتها جهت تسویه برای شما پیامک خواهد شد. بدون نیاز به طی کردن مراحل و صفحات مختلف با وارد کردن شناسه ملی شرکت اطلاعات آگهی‌های پرداخت نشده برای شما ارسال خواهد شد.

  • 1

    شناسه ملی شرکت

  • 2

    تلفن همراه

  • 3

    تایید آدرس و کد پستی جهت ارسال روزنامه

به‌طورکلی به تمام نشریات چاپی که صحافی نشده باشند و به‌صورت روزانه یا غیر آن در سطح کشوری، منطقه‌ای، استانی و یا محلی منتشر می‌شوند روزنامه کثیرالانتشار گفته می‌شود.

هر زمان که درخواستی با عنوان تاسیس و یا هرگونه تغییراتی به اداره ثبت شرکتها داشته باشید پس از دریافت آگهی باید نسبت به پرداخت آگهی و چاپ آن در روزنامه کثیرالانتشار اقدام نمایید .
هر آگهی ثبتی پس از صدور و دریافت از اداره ثبت الزاما بایستی در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار به چاپ برسد.

هزینه هر آگهی براساس نوع و تعداد خطوط و متن آگهی و تعداد کاراکتر بررسی شده در روزنامه محاسبه و اعلام می‌شود.
هزینه هر آگهی براساس تعداد خطوط و متن آگهی و چاپ در گروه روزنامه های کم‌هزینه (مانند روزنامه اعتدال) و پرهزینه (مانند روزنامه همشهری) بسیار متفاوت است و هزینه چاپ در روزنامه های پر هزینه ۵ برابر روزنامه‌های کم‌هزینه است.

بله! با استفاده از سامانه هوشمند روزنامه کثیرالانتشار آسان‌ثبت و تنها با وارد کردن شناسه ملی شرکت، شما به صورت آنلاین و یکجا تمامی آگهی‌های روزنامه کثیرالانتشار خود را پرداخت خواهید نمود.

بله تمامی شرکتهای تازه تاسیس باید آگهی دریافتی از اداره ثبت شرکتها را در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار به چاپ برسانند.

بله تمامی آگهی‌های صادر و دریافت شده از اداره ثبت شرکتها باید در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار به چاپ برسد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید