پلمپ دفاتر مالیاتی »»» سامانه دفاتر پلمب شرکت‌های تجاری

1
ثبت درخواست
2
پرداخت
3
تکمیل اطلاعات

در این سامانه با وارد کردن شناسه ملی شرکت یا موسسه، سفارش دفاتر پلمب مالیاتی شامل دفتر کل و دفتر روزنامه را ثبت و پس از تهیه به نشانی ثبتی شرکت شما ارسال خواهد شد.
در نظر داشته باشید عدم تهیه دفاتر قبل از شروع سال مالی شرکت ، منجر به تعلق مالیات علی الراس و جریمه های سنگین مالیاتی خواهد شد.

هشدار :دفاتر پلمب فقط به کدپستی و نشانی ثبتی صحیح شرکت ارسال خواهد شد . اصلاح کدپستی فقط با ثبت صورتجلسه مجمع عمومی امکان پذیر است.
جهت دریافت دفاتر پلمب لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

می‌توانید با استفاده از این سامانه دفاتر پلمب مالیاتی خود را در کوتاهترین زمان و بدون نیاز به حضور در ادارات ثبت شرکتها، در محل کار یا منزل خود به صورت غیر حضوری دریافت نمایید.

  • 1

    تصویر آخرین آگهی روزنامه رسمی (تاسیس یا تغییرات) شرکت

  • 2

    تصویر شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل (دارنده حق امضا)

معمولا شرکت‌های تازه تاسیس تا پایان سال و براساس تاریخ ثبت شرکت باید نسبت به اخذ دفاتر پلمب اقدام نمایند، اما شرکت‌های قدیمی باید در موعد مقرر قبل از شروع سال مالی نسبت به اخذ دفاتر اقدام نمایند.

خیر. تنها تا پایان سال مالی ۹۹ امکان درخواست وجود دارد.

ثبت درخواست باید از طریق وبسایت انجام و مستندات به اداره ثبت شرکت‌ها ارسال شود. .

بله کلیه هزینه‌ها جهت صدور دفاتر به صورت اینترنتی پرداخت می‌شود.

تعرفه پلمپ دفاتر دفاتر مالی در سال ۹۹ دویست و پنجاه هزار تومان (۲۵۰هزار تومان) است.

از طریق ثبت سفارش در سامانه آسان‌ثبت بدون نیاز به حضور، فرآیند درخواست و اخذ دفاتر انجام می‌شود.

در حقیقت عبارت درست «پلمب دفاتر» است که به صورت یک اشتباه رایج «پلمپ دفاتر» نوشته و خوانده می‌شود. «پلمب» در فرهنگ واژگان معین به صورت زیر تعریف شده است: (پُ لُ) [ فر. ] (اِ.) 1 - قطعة سرب یا موم آب شده ای که برای جلوگیری از دستکاری و سوءاستفاده به سر پاکت یا در مغازه یا خانه یا مکان دیگری مهر شود، مهرو موم . (فره ). 2 - مجازاً به معنی تعطیل کردن و بستن جایی

نظرات خود را با ما در میان بگذارید