روزنامه رسمی

 

روزنامه رسمی

 

روزنامه رسمی چیست ؟

روزنامه رسمی یک سند رسمی و دولتی به شمار می رود که زیر نظر قوه قضائیه اداره می شود. یکی از وظایف آن چاپ و نشر آگهی مربوط به ثبت شرکتها ، ثبت برند و طرح صنعتی و اختراع می باشد.
قدم آخر شما در مراحل ثبت شرکت، چاپ آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی است که از این طریق فعالیت تجاری شما به اطلاع عموم می‌رسد. در روزنامه رسمی اطلاعاتی همچون نوع فعالیت و نام شرکت درج می شود.
در آینده برای تمامی همکاری ها و فعالیت های شرکتتان به اصل یا کپی آگهی چاپ شده در روزنامه رسمی نیاز پیدا خواهید کرد. همچنین باید پس از هر تغییر و تصویب در مواردی همچون تغییرات اساسنامه، انحلال شرکت و انتخاب مدیر و بازرس، نسبت به انتشار آن در روزنامه رسمی اقدام کنید.
با الکترونیکی شدن بسیاری از فعالیت های اداری و دولتی دیگر نیاز به مراجعه حضوری نیست و به راحتی می توانید از طریق همین سامانه برای انتشار آگهی در روزنامه رسمی اقدام فرمایید. پس از وارد کردن موارد مورد نیاز برای چاپ آگهی در سامانه، یک شماره پیگیری به شما داده خواهد شد که می توانید به وسیله آن و بدون نیاز به مراجعه حضوری، از تمامی مراحل ثبت آگهی خود مطلع شوید. به یاد داشته باشید که هزینه چاپ آگهی نیز به عهده شما می باشد.
پس از حدود ۵ روز کاری، آگهی شما در سامانه روزنامه رسمی منتشر خواهد شد که می توانید نسخه الکترونیکی آن را از طریق همین سامانه دانلود کنید. برای دریافت نسخه چاپ شده کاغذی آگهی خود نیز می توانید با وارد کردن کد پستی خود، ارسال پستی به آدرس مورد نظرتان را درخواست نمایید.

پرداخت هزینه روزنامه رسمی

در این قسمت شما می توانید فرآیند چاپ آگهی ثبت شرکت ، تغییرات شرکت ، ثبت برند ، ثبت طرح صنعتی و آگهی های مشابه را در روزنامه رسمی کشور به ما بسپارید و یا اگر روزنامه رسمی های مربوطه را به هر علتی در اختیار ندارید از کارشناسان ما بخواهید آنها را برای شما تهیه نمایند.


اگر شناسه ملی شرکت را دارید:


روزنامه رسمی

شخص
شرکت
پرداخت روزنامه رسمی
دریافت روزنامه های پرداخت شده